سردار آزمون مهاجم تیم ملی و باشگاه بایرلورکوزن آلمان همیشه حواشی خاص خودش را در بین فوتبالیست ها دارد. عروسی این بازیکن فوتبال قبلا در دبی برگزار شد. حالا در یک مراسم با حضور فامیل ها انجام شد که عروس و داماد از طریق ویدیو کال ارتباط داشتند. در ادامه سایت ورزشی با مراسم عروسی آنلاین سردار آزمون همراه ما باشید.

 

آیا سردار آزمون ازدواج کرده است؟

سردار آزمون با آناهیتا کریمی رسما ازدواج کردند و بر اساس خبرها و منابع معتبر همسرش باردار می باشد. مهاجم گلزن و پرطرفدار تیم ملی فوتبال همیشه با حواشی عجین می شود. ویدیویی از مراسم عروسی آنها در فضای مجازی منتشر شده که نشان داد آنها در یک مراسم رسمی با ویدیو کال آنلاین ارتباط برقرار کردند.

مراسم عروسی آنلاین سردار آزمون

به گزارش سایت ورزشی ، سردار آزمون در مراسم عروسی خودش شرکت نکرد. مهاجم تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه لورکوزن آلمان چند وقت قبل در سکوت خبری مراسم عروسی خودش را برگزار کرد. چند روز بعد نیز تصاویری از سردار در لباس دامادی منتشر شد و حالا فیلم جدیدی از یک مراسم به بیرون درز کرده که او و همسرش در تماس تصویری پیغام خود را به حضار سالن ارسال کردند. نکته جالب غیب عروسی و داماد در این مراسم بود که ستاره تیم ملی با همسر خودش به صورت آنلاین از طریق تماس تصویری در مراسم حاضر بود.

مراسم عروسی آنلاین سردار آزمون

مراسم عروسی آنلاین سردار آزمون

آزمون مدت ها از روابطش با آناهیتا کریمی در فضای مجازی پرده برداشت و آن را عمومی کرده است. این بار نیز خبر ازدواجش رسانه ای شده است. ازدواج این دو نفر چندان غیر قابل تصویر نبود و حتی آزمون در یک برنامه تلویزیونی اعلام نمود که قصد ازدواج داشته و به زودی رسما اینکار را انجام می دهد. این مراسم بیشتر شبیه به مهمانی خانوادگی بود تا عروسی. ظاهرا عروسی رسمی سردار چند وقت پیش در شهر دبی برگزار شد و در آن 100 نفر از آشنایان و دوستانش حاضر بودند. در حقیقت مراسم چند شب پیش در گنبد کاووس گلستان یک مراسم با اقوام سردار بوده که نتوانسته بودند در دبی حاضر شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *