علیرضا دبیر روی تخت بیمارستان

دبیر رئیس فدراسیون کشتی و از قهرمانان و ورزشکاران این رشته ورزشی ایران است. دبیر کشتی گیری که در زمان تمرینات فشار زیادی به زانوهایش وارد شد. زانوهای او انحراف شدیدی پیدا کرده است. علیرضا دبیر روی تخت بیمارستان قرار گرفته تا تحت عمل زانوهایش قرار بگیرد.

 

علیرضا دبیر و عمل جراحی زانوها:

دبیر فشار زیادی روی زانوهایش داشت. مشکلات درد پاها و زانو و راه رفتن باعث شد تا تحت عمل جراحی قرار بگیرد. با تشخیص پزشکان متخصص او باید هرچه سریعتر اقدام به عمل جراحی می کرد تا از صدمات بیشتر جلوگیری می کرد.

دبیر روی تخت بیمارستان

علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی و کشتی گیر سابق بعد از دو ماه دوران نقاهت باید دوباره زانوی دیگر خودش را به تیغ جراحان بسپارد. آقای دبیر به دلیل آسیب فراوان در زمان تمرین مجبور به عمل جراحی شد. دبیر سه شنبه 12 اردیبهشت ماه 1402 تحت عمل جراحی قرار گرفت. ایشان همیشه از شلور شش جیب و گشاد برای راه رفتن استفاده می کند. تنها دلیلش را برای انتخاب این مدل شلوار عدم توانایی راه رفتن و درد زانوها عنوان کرد. رئیس فدراسیون کشتی امید دارد که بتواند از این مشکل زانوهایش جلوگیری کند.

 

علیرضا دبیر روی تخت بیمارستان

علیرضا دبیر روی تخت بیمارستان

به گزارش سایت ورزشی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، دبیر رئیس فدراسیون از امروز تحت نظر دکتر سهراب کیهانی فوق تخصص جراحی زانو و عضو هیات رییسه فدراسیون کشتی پای خودش را مورد عمل جراحی قرار می دهد. با توجه به اینکه فشارهای دوران تمرینات و قهرمانی روی زانوهای علیرضا فشار زیادی وارد کرده و هردو زانوی ایشان انحراف شدیدی پیدا کرده است. حتی گاهی او از درد زانو رنج می برد و حتی در نحوه راه رفتنش نیز مشکل ایجاد کرده است. برای ایشان آرزوی سلامتی و بهبودی داریم. لطفا نظرات و دیدگاه تان را درباره شخصیت در کامنت ها مطرح نمایید.

mohamadnd
2 می 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *