حمله سپاهان به رکورد تک رقمی علیه ایران

تیم سپاهان اصفهان و الاتحاد عربستان برای هفتمین بار در تاریخ خود در مقابل همدیگر در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا قرار می گیرند. در ادامه سایت ورزشی با حمله سپاهان به رکورد تک رقمی علیه ایران همراه ما باشید.

 

حمله سپاهان به رکورد تک رقمی علیه ایران

به گزارش سایت ورزشی ، تیم سپاهان اصفهان و الاتحاد در شرایطی امشب در دور دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در نقش جهان اصفهان روبروی هم قرار می گیرند. که قبل از این شش بار در رقابت های لیگ قهرمانان روبروی هم قرار گرفته بودند. در تقابل های گذشته دو تیم سه بار سپاهان پیروز شد و سه پیروزی نیز نصیب الاتحاد شده است. اولین دیدار دو تیم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2004 بود. سپاهان توانست در بازی رفت با نتیجه 3-2 پیروز میدان شود. در بازی برگشت الاتحاد شکست خود را جبران نمود و با نتیجه 4-0 سپاهانی را شکست داد.

حمله سپاهان به رکورد تک رقمی علیه ایران

تیم عربستانی الاتحاد بعد از 4 سال در 2008 دوباره در مرحله گروهی لیگ قهرمانان در مقابل نماینده اصفهانی کشورمان قرار گرفت. تا موفق به پیروزی 2-1 و 1-0 در دیدار رفت و برگشت شد. آخرین دیدار دو تیم نیز به سال 2016 باز می گردد ، الاتحاد توانست در بازی رفت (4-0) در قطر و در بازی برگشت (2-0) در عمان پیروز شود. باشگاه سعودی تابحال در مجموع 22 بار در مسابقات آسیایی در برابر باشگاه های ایرانی قرار گرفته است. که در 10 مسابقه پیروز شده، 8 بار شکست خورد. و 4 مسابقه را هم با تساوی به اتمام رساند.

در حال حاضر باشگاه الاتحاد با برتری 3 بر صفر مقابل آلمالیق ازبکستان با 3 امتیاز صدرنشین گروه سوم رقابت های این دوره از لیگ قهرمانان آسیا می باشد. سپاهان نیز با تساوی خارج از خانه مقابل نیروی هوایی عراق با یک امتیاز در جایگاه سوم جدول قرار دارد. به نظر شما آیا این بازی در اصفهان می تواند برای نماینده کشورمان با پیروزی همراه شود؟ نظرات و دیدگاه تان را در بخش کامنت ها بنویسید.

mohamadnd
2 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *