ورزشی

افشاگری شکیرا علیه گواردیولا

افشاگری شکیرا علیه گواردیولا

شکیرا خواننده کلمبیایی و همسر سابق پیکه بازیکن سابق اسپانیا و بارسلونا از روابط پرتنش این فوتبالیست با پپ گواردیولا پرده برداشت. در ادامه سایت ورزشی افشاگری شکیرا علیه گواردیولا سرمربی سابق باشگاه بارسلونای اسپانیا را می خوانید.

 

افشاگری شکیرا علیه گواردیولا

شکیرا همسر سابق پیکه بر علیه پپ گواردیولا دست به افشاگری زد و گفت پیکه به خاطر پپ رنج زیادی کشید. نامزد سابق ستاره بارسلون ادعا کرد که جرارد پیکه به دلیل خرابط شدن رابطه اش با پپ گواردیولا آماده بود تا از بارسلونا به منچستر یونایتد برود. پیکه در ماه نوامبر و قبل از تعطیلات جام جهانی فصل قبل اعلام بازنشتگی نمود. تصمیمی که به دلیل دستمزد بالا و پرداخت حقوق به عقب افتاد و در سال های اخیر باعث صرفه جویی 46 میلیون پوندی باشگاه اسپانیایی شد. ظاهرا بر اساس گفته ها او با ژاوی به دلیل کمبود زمان بازی و لو رفتن قراردادش در باشگاه اختلاف پیدا کرد. به همین خاطر زود اعلام بازنشستگی نمود.

افشاگری شکیرا علیه گواردیولا

قرارداد پیکه با باشگاه بارسلونا در ژوئن 2024 به اتمام می رسید و هنوز 18 ماه از این قرارداد باقی است. به همین خاطر جرارد به 14 سال دوران باشکوه و 616 حضور در تیمش پایان داد. در آن زمان 30 جام با بارسلونا بدست آورد و سه قهرمانی در لیگ قهرمانان و 9 عنوان قهرمانی در لالیگا را شامل می شود. بر اساس گفته های شکیرا او می توانست خیلی زودتر از این ها بارسا را به مقصد انگلیس ترک کند.

 

ماجرای شکیرا و پیکه و احکام قضایی:

شکیرا همسر سابق پیکه در این هفته در جریان محاکمه خود به دلیل اتهام کلاهبرداری مالیاتی 14.5 میلیون یورو درباره جزئیات حسابش توضیحات داد. او عنوان نمود تا 2015 در اسپانیا زندگی نمی کرد. در طول شهادت خودش رابطه پیکه در آن زمان و دوران حرفه ای فوتبالی همسر سابقش را شرح داد. زوج سرشناس در ژوئن سال قبل پایان رابطه 12 ساله خود را اعلام کرد و در ماه آگوست پیکه با نامزد جدید خودش کلارا چیا مارتی در دید عموم مشاهده شد.

افشاگری شکیرا علیه گواردیولا

شکیرا در دادگاه عنوان کرد: «رابطه جرارد با بارسا تا حدودی پیچیده بود. او با گواردیولا رابطه‌ای بسیار پرتنش داشت و بودن او را نمی‌توانست تحمل کند. این باعث رنجش او شد.» خواننده معروف کلمبیا اذعان دشت که پیکه در آن زمان گزینه هایی دیگری همانند برگشتن به منچستر یونایتد را نیز زیر نظر داشت. در نهایت تصمیم گرفت در باشگاه بارسا باقی بماند. البته علی رغم اینکه لوئیس انریکه در سال 2014 دو سال بعد از خروج گواردیولا مربی بارسا شد. به او هشدار داد که انتظار نیمکت نشینی داشته باشد. پیکه چهار سال از دوران حرفه‌ای خود را بین سال‌های ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۸ در یونایتد گذراند و ۲۳ بازی برای تیم اصلی انجام داد و تنها دو بار گلزنی کرد. او به دلیل تشکیل زوج فوتبالی ریو فردیناند و نمانیا ویدیچ از تیم دور ماند.

خروج از نسخه موبایل