حمله همسر سیامک نعمتی به گل محمدی

سیامک نعمتی از جمله بازیکنان خوب و خوش اخلاق باشگاه پرسپولیس تهران بود که مورد غضب یحیی گل محمدی قرار داشت و در بسیاری از بازی ها نیمکت نشین شد. سپس در پایان فصل جزو لیست مازاد گل محمدی قرار گرفت. همسر سیامک نعمتی درباره جدایی همسرش از پرسپولیس یک پست تازه و جنجالی منتشر نمود. در ادامه سایت ورزشی با حمله همسر سیامک نعمتی به گل محمدی همراه ما باشید.

 

حمله همسر سیامک نعمتی به گل محمدی

به گزارش سایت ورزشی ، همسر سیامک نعمتی بازیکن سابق پرسپولیس پس از جدایی ، پست تازه و جنجالی پیرامون یحیی گل محمدی منتشر نمود. همسر سیامک نعمتی درباره جدایی همسرش از باشگاه پرسپولیس نوشت:

با کمال احترام به شما خالصان صادق هوادار پرسپولیس با عظمت، هم اینک تقدیری دیگر برای سیامک رقم خورد و قسمت ما از اینجای مسیر، جدایی موقت از شما و پرسپولیس همیشه ماندنی شد.

ولی این جدایی نه از سر تمایل سیامک بلکه به دلایلی خاصی بود که انشاالله تا سال دیگر بر ملا خواهد شد؛ و شما را به قضاوتی دوباره در مورد شخصیت واقعی مدعیان متظاهر برخواهد داشت.

چون هیچ سناریوی منفعت طلبانه ای از دید ریز بین شما مخفی نخواهد ماند.

نخواستم در این فضای ملتهب، با پرداختن به برخی مسائل پنهانی، شما را دوباره درگیر فضایی دیگر کنم.

فقط به این خلاصه بسنده میکنم …

آن میش، گرگی است که لباس میش بر تن کرده، آنهم گرگی که در صدد است تا از نمد، کلاهی بزرگ برای خود درست کند، کلاهی که نخش از همین خارج نزدیک می‌آید. گرگی که، چون واقف است چوپان برای پایان دادنش به سمتش نزدیک می‌شود سرعت دریدن گوسفندان را تندتر کرده.

حمله همسر سیامک نعمتی به گل محمدی

به نظر شما علت مشکلات اخیر گل محمدی با این بازیکن چه بود؟ سیامک عملکرد خوبی در سالهای اخیر پرسپولیس داشت و می توانست قطعا بهتر هم باشد. حالا نعمتی باید خودش را در تراکتوسازی تبریز ثابت کند و به زودی تقابل او و گل محمدی در لیگ برتر فوتبال ایران جذاب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *