پیروزی اسپانیا

دلافوئنته: پیروزی مقابل ایتالیا شانسی بدست نیامد

پیروزی اسپانیا برابر ایتالیا در لیگ ملت های اروپا
طبق گزارش ورزشی لوییس دلافوئنته، مربی تیم ملی اسپانیا، از تغییر مثبتی که در تیمش به وجود آمده ابراز رضایت کرد.دلافوئنته: پیروزی مقابل ایتالیا شانسی بدست نیامد.

پیروزی اسپانیا
پیروزی اسپانیا

تیم ملی اسپانیا موفق شد با نتیجه 2-1 از سد ایتالیا گذشته و فینالیست لیگ ملت‌های اروپا 2023 شود. این تیم یکشنبه هفته آینده باید برای کسب قهرمانی با کرواسی دیدار کند. لوییس دلافوئنته در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی با ایتالیا در مورد صعود به فینال و میزان آمادگی تیمش برای قهرمانی صحبت کرد:

پیروزی 2-1 مقابل ایتالیا
طبیعی بود که بازی سختی را پشت سر بگذاریم. بازی در برابر تیمی مثل ایتالیا همیشه سخت است. مهم‌ترین نکته اما این بود که کیفیت خوبی از خود به نمایش گذاشتیم و من بابت بازی خوب امشب به شاگردانم افتخار می‌کنم.

آینده درخشان اسپانیا
کادر فنی و بازیکنان فوق‌العاده‌ای داریم. ما هیچ وقت به خودمان تردید راه نمی‌دهیم. در یک مسیر مشخص قرار داریم که طبق آن همه چیز بهبود خواهد یافت. برای کامل شدن اهدافمان به زمان نیاز است و مطمئن هستیم که به آن خواهیم رسید. شاگردانم مقابل ایتالیا هر آن چه که خواستم را به نمایش گذاشتند و فوق‌العاده بودند.

پیروزی با تعویض طلایی
خوسلو بازیکن بسیار خوبی است. او پیشرفت و تغییرات فوق‌العاده‌ای داشته و این به خاطر نگرش و اعتقادی است که به اهدافش دارد.

درخشش اونای سیمون
اونای را از 18 سالگی می‌شناسم و دیروز خود او اظهار داشت که باید انتخاب دروازه‌بان به صورت طبیعی صورت بگیرد. مشکلی از این بابت وجود ندارد و هرکس که انتخاب شود دیگری آرام است.
زوج خط دفاعی اسپانیا
لو نورمان و لاپورت زوج دفاعی اولیه ما را تشکیل می‌دهند اما بازیکنان بسیار خوب دیگری هم در این پست داریم. با وجود غیبت چند بازیکن، خوش شانس هستیم که می‌توانیم یک گروه استثنایی را کنار خود داشته باشیم.

سیر صعودی شاگردان دلافوئنته
فوتبال ورزشی است که اتفاقات لحظه‌ای در آن تعیین کننده هستند اما من به کار ایمان و اعتقاد دارم و معتقدم که هیچ چیز تصادفی به دست نمی‌آید.

sajjad
17 ژوئن 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *