ورزشی

طارمی و قرارداد نهایی با اینتر

طارمی و قرارداد نهایی با اینتر

طارمی و قرارداد نهایی با اینتر

طارمی و قرارداد نهایی با اینتر. پیگیری استعدادهای اینترمیلان برای پنجره نقل و انتقالات تابستانی پیش رو روند جالبی به خود گرفت. زیرا مذاکرات با پورتو و مهدی طارمی مهاجم ایرانی در مراحل پیشرفته گزارش شد. پیر آوسیلیو، مدیر اجرایی اینتر، بحث های جاری را تایید کرد و نسبت به انتقال آزاد بالقوه طارمی به نراتزوری ابراز خوش بینی کرد.

طارمی و قرارداد نهایی با اینتر

مهدی در رادار اینتر میلان ایتالیا

طارمی مهاجم 31 ساله مدتی است که مورد توجه اینتر قرار گرفت. با توجه به اینکه قراردادش با پورتو در پایان فصل جاری به پایان می رسد، طارمی در حال بررسی فرصت های جدید است و به نظر می رسد اینتر برای خدمات او پیشتاز باشد.

طارمی در اینتر میلان ایتالیا
طارمی در اینتر میلان ایتالیا

پایان کار در پورتو

طارمی قصد ندارد حضورش در پورتو را تمدید کند و باب مذاکره با سایر باشگاه ها را باز کند. طارمی با ورود به 6 ماه پایانی قراردادش آزاد است تا با هر خواستگار احتمالی مذاکره کند و حتی پیش قرارداد امضا کند.

گزارش های رسانه های ایتالیایی

سایت های ایتالیایی حاکی از نزدیک بودن توافق نهایی مهدی طارمی و اینتر هستند و گفته می شود که هر دو طرف نزدیک به تفاهم هستند. گفته می شود قرارداد پیشنهادی شامل قراردادی سه ساله برای ستاره ایرانی با دستمزد تقریباً سه میلیون یورویی است.

هایجک اینتر میلان

جالب اینجاست که این انتقال احتمالی به اینتر نشان دهنده تغییر مسیر برای طارمی است که تابستان گذشته در آستانه پیوستن به رقبای بین شهری آث میلان بود. با این حال، گفته می شود که این انتقال در آخرین لحظه لغو شد و منجر به تغییر مقصد بازیکن شد.

مدیر اجرایی اینتر و مذاکرات نهایی

پیر آوسیلیو، مدیر اجرایی اینتر، در گفتگو با فابریزیو رومانو، گزارشگر نقل و انتقالات، مذاکرات در حال انجام را روشن کرد. آوسیلیو علاقه باشگاه به مهدی طارمی و پیوتر زیلینسکی از ناپولی را تایید کرد و تاکید کرد که مذاکرات با بازیکنان و باشگاه مربوطه آنها در حال انجام است.

درست است، ما در تابستان به عنوان بازیکن آزاد روی قرارداد طارمی و زیلینسکی کار می کنیم. ما به پورتو و ناپولی در مورد مذاکرات در حال انجام با این بازیکنان اطلاع دادیم. ما با هر دو در تماس هستیم و فعلا باید منتظر بمانیم. ببینیم آیا می‌توانیم این معاملات را انجام دهیم.”

طارمی و قرارداد نهایی با اینتر
طارمی و قرارداد نهایی با اینتر

نتیجه

از آنجایی که هواداران اینترمیلان مشتاقانه منتظر تحولات بیشتر هستند، اضافه شدن احتمالی مهدی طارمی می تواند گزینه های هجومی این تیم را در فصل آینده به میزان قابل توجهی تقویت کند. نهایی شدن توافق همچنان منوط به مذاکرات موفقیت آمیز و توافق متقابل همه طرف های درگیر است.

خروج از نسخه موبایل