عملکرد ضعیف طارمی و باخت پورتو

عملکرد ضعیف طارمی و باخت پورتو ، مهدی طارمی بازیکن ستاره فوتبال ایران و تیم پورتو عملکرد فوق العاده ای در لیگ برتر پرتغال داشته است. اما همیشه هر بازیکنی روزهای پر افت و خیز خودش را دارد. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید تا مهدی را در لیگ قهرمانان اروپا و لیگ برتر پرتغال آنالیز نماییم.

 

لیگ قهرمانان اروپا /عملکرد ضعیف طارمی مقابل اینتر

مهدی طارمی از جمله بازیکنان فوق العاده و ستاره تیم ملی و باشگاه پورتو آمارهای خیره کننده ای از خودش بر جای گذاشته است. اما در چند بازی اخیر لیگ قهرمانان افت زیادی داشته است. ستاره ایرانی در مقابل اینترمیلان عملکرد درخشانی از خودش برجای نزاشت. او نتوانست مثل همیشه خوب ظاهر شود. تیم فوتبال پورتو آخرین مسابقه دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را در ورزشگاه خانگی در مقابل اینتر انجام داد. این بازی با نتیجه بدون گل پایان یافت. اینتر در مجموع با نتیجه 1-0 راهی مرحله یک چهارم شد.

عملکرد ضعیف طارمی مقابل اینتر

مهدی طارمی بازیکن ستاره پورتو در بازی با اینتر تلاش زیادی کرد، اما عملکردش کافی نبود و نتوانست مانع از حذف تیمش از لیگ قهرمانان اروپا شود. متاسفانه طارمی برخلاف بازی های قبل نتوانست گلی به ثمر برساند. البته در لحظه های آخر بازی ، پورتو حملات شدید و خطرناکی انجام داد و در دقیقه 95 نیز مهدی می توانست دروازه اینتر را باز نماید، توپ با بدشانسی به تیرک دروازه برخورد کرد تا فرصت گلزنی برای مهدی از دست برود. طارمی اگر گلی به ثمر می رساند آمار ضعیف خود را پایان می داد. بنابر گزارش سایت گل پوینت پرتغال، مهدی طارمی در بازی با اینتر نمره ضعیف 5 از 10 را کسب کرد. دومین بازیکن ضعیف تیم اژدها لقب گرفت.

 

یکصدمین گل طارمی در پورتو! / اینتر جدیدترین قربانی مهدی

 

عملکرد ضعیف طارمی و باخت پورتو در لیگ داخلی

ستاره ایرانی و مهاجم پورتو در هفته بیست و یکم لیگ پرتغال نیز عملکرد ضعیفی داشت. باشگاه پورتو در روز یکشنبه در هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال پرتغال نیز در یک دیدار خانگی در مقابل ریوآوه قرار گرفت. تیم سابق مهدی طارمی که با نتیجه 1-0 پورتو شکست خورد. طارمی مهاجم ایرانی در این مسابقه 74 دقیقه بازی نمود و گلی به ثمر نرسانده است. سومین بازی بدون گل ستاره ایرانی در پورتو بود.

عملکرد ضعیف طارمی و باخت پورتو در لیگ داخلی

واکنش سرمربی تیم پورتو به شکست عجیب و شب ضعیف طارمی:

سرمربی پورتو بعد از باخت سنگین در مقابل روآوه واکنش جالب توجهی نشان داده است. در چارچوب هفته چهارم لیگ پرتغال، پورتو در برابر ریوآوه قرار گرفت و در خانه با شکست 3 -1 مواجه شد. طارمی با تلاش کادر درمان با زحمات فراوانی به این مسابقه رسیده است. از ابتدا تا دقیقه 84 در ترکیب حضور داشت و نمایش ضعیفی از خودش به ثبت رساند. ستاره ایرانی در حالی که 3-0 از حریف خود عقب ماند، موقعیت پنالتی را نیز از دست داد و جزو بازیکنان ناکام بزرگ مسابقه لقب گرفته بود.

کونسیسائو سرمربی تیم پورتو بعد از ناکامی بزرگ بیان داشت: ما قبلا نیز در ویزلا لحظات شبیه این را پشت سر گذاشتیم. ما متاسفانه برنامه خود را نتوانسته ایم اجرایی کنیم و دومین بار در مقابل ریوآوه باخت دادیم. مقصر اصلی این باخت تقصیر من بود. من مربی هستم و باید مسئولیت کامل این باخت را بر گردن بگیرم. بازی سال پیش را نیز باختیم. ما مستحق باخت نبوده ایم. بازی دوم است. شما باید به بازیکنان اعتبار دهید و باید خیلی چیزها را مرور کنیم.

 

چرا مهدی طارمی عملکرد ضعیفی دارد؟

مهدی طارمی بازیکن فوق العاده و با عملکرد خیره کننده ای در فوتبال اروپا است. پورتو به مهدی افتخار می کند و می تواند جزو برترین بازیکنان تاریخ این تیم باشد. اما هر بازیکنی دوران ضعیفی دارد که می تواند ادامه دار باشد یا در یک برهه ای متوقف شود. طارمی در چند بازی اخیر عملکرد مناسبی نداشت. مخصوصا در لیگ قهرمانان اروپا که نتوانست عملکرد خیره کننده و گلزنی و حرکات فوق العاده خود را به نمایش بگذارد. شاید همه انتظار گل برگردان یا حرکات دیدنی طارمی در مقابل چلسی را در بازی با اینتر انتظار داشتند. اما طارمی حتی یک پنالتی نیز نتوانست بگیرد و همه طرفداران را نا امید کرد.

چرا مهدی طارمی عملکرد ضعیفی دارد؟

برخی از کارشناسان و مفسران ورزشی اعتقاد دارند که هر بازیکن فوتبال بعد از دوران درخشان، یک برهه ضعیف و با عملکرد نه چندان خوبی را دارند. بعد از آن ممکن است دوباره به روزهای اوج و حتی آمارهای خیره کننده باز گردد. طارمی بازیکن فوق العاده و باهوشی است و به خوبی می داند که چطور گل بزند یا پنالتی در لحظات حساس برای تیمش بگیرد. نظرتان را درباره عملکرد مهدی طارمی در فوتبال ایران و تیم پورتو را در کامنت ها بیان نمایید.

mohamadnd
23 مارس 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *