حمایت طارمی از قلعه نویی

حمایت طارمی از قلعه نویی ، طارمی مهاجم گلزن تیم ملی فوتبال ایران در بازی دوستانه با روسیه از سرمربی ایرانی تیم حمایت کرد. بازی با نتیجه 1-1 مساوی شد و در جمع خبرنگاران گفت که بازی خوبی داشتیم و موقعیت های زیادی را بدست آوردیم. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

مهدی طارمی از امیر قلعه نویی در بازی با روسیه حمایت کرد

مهدی طارمی مهاجم گلزن تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پورتو بعد از گلزنی در بازی دوستانه با روسیه که با نتیجه یک بر یک تساوی شد. در جمع خبرنگاران گفت: بازی خوبی داشتیم و توانستیم گل بزنیم و ما موقعیت زیادی داشتیم که حتی امکان برد در این بازی را نیز داشته ایم. ولی شرایط خوب پیش نرفت و هدف های زیادی داشتیم و انرژی مثبت در تیم نیز مشاهده می شد و عملکرد ما نیز عالی بود. بازیکنان جدیدتری در تیم ما وجود داشت که باید هماهنگ شویم.

مهاجم بوشهری تیم ملی گفت: قلعه نویی سرمربی بسیار خوبی در فوتبال ایران است. ما همه باید به ایشان احترام گذاشته و زیر نظر او تمرین انجام دهیم. امیر خان بازیکن قدیمی تیم ملی بوده و در تمام جاها افتخارات زیادی دارد. بازیکنان باید تمام تلاش خود را انجام دهند تا برای ایران و تیم و مربی موفقیت کسب کنند. فضای خوبی در تیم ایجاد شده و ما در اینجا هستیم تا هرچه قدر در توان داریم را برای تیم ملی انجام دهیم و افتخار آفرین باشیم.

حمایت مهدی طارمی از امیر قلعه نویی

سخنان مهدی طارمی درباره امیر قلعه نویی سرمربی جدید تیم:

مهدی درباره حمایت از تیم فوتبال ایران گفت: باید در فیفادی بازی های مختلف انجام دهیم. تیم ایران جوان است و افراد با تجربه زیادی نیز در اختیار دارد البته بازیکنان جدیدی نیز توسط قلعه نویی به تیم دعوت شدند. ما باید با همه بازیکنان هماهنگ شده و نیاز داریم که روزهای بیشتری را در کنار هم باشیم. ما باید در فیفادی بازی های بیشتری انجام دهیم و برنامه ریزی های مورد نظر باید توسط تاج و سرمربی انجام شود. نباید چنین فیفادی های خوب و حرفه ای را از دست بدهیم.

مهاجم بوشهری تیم درباره غیبت دوست قدیمی اش سردار آزمون گفت: قطعا آزمون برای مسئله خانوادگی و خصوصی مرخصی گرفت و در این زمینه نیز با کادر فنی هماهنگ کرد. اصلا نباید هیچ حاشیه ای به تیم وارد شود. سردار تازه در لورکوزن راه افتاده و جایگاه خودش را پیدا کرده و قطعا می داند که برای عدم حضورش با چه کسی هماهنگی انجام دهد.

 

حرف های طارمی درباره پورتو و حرف گوش ندادن برخی بازیکنان تیم ملی:

مهاجم تیم ملی ایران و بازیکن اصلی پورتو درباره مقصد نهایی اش بعد از تیم پرتغالی پورتو گفت: فعلا بهتر است راجب تیم ملی حرف بزنیم. ما در آسیا حکم برزیل یا فرانسه و آرژانتین در جام جهانی را داریم. ما یکی از شانس های اصلی قهرمانی در قاره کهن را داریم. باید برنامه ریزی کنیم و هماهنگ شویم. قطعا می توانیم اتفاق های خوبی در آسیا رقم بزنیم.

مهدی درباره حرف گوش ندادن برخی بازیکنان به کادر فنی توسط ستاره ها گفت: بازیکنان تیم واقعا حرفه ای هستند و باید تمام کار خود را انجام دهند. اصلا باندبازی در تیم وجود ندارد و ما 10 سالی است که باهمدیگر دوست هستیم و اگر در زمین کم کاری کنید قطعا موفق نمی شوید. از من یا دیگر بازیکنان هیچ کم کاری نخواهید دید. اگر همه چیز مناسب پیش برود و ما کار خود را به نحو احسن انجام دهیم، تیم ما نیز موفق می شود.

حمایت طارمی از قلعه‌نویی؛ کنایه به سردار یا قدوس؟

حمایت طارمی از قلعه‌نویی؛ کنایه به سردار یا قدوس؟

گلزن دیدار ایران و روسیه بعد از بازی دو تیم در پنج شنبه شب از امیر قلعه نویی حمایت کرد. او گفت باید بازیکنان به سرمربی احترام بگذارند. صحبت های مهدی باعث شد تا برخی حرف های او را کنایه به آزمون یا سامان قدوس برداشت کنند. بازیکنان در فیفادی نوروزی به اردوی تیم ملی نیامده اند.

یکی از بهترین بازیکنان مسابقه ایران و روسیه قطعا مهدی طارمی بود که درخشش بی نظیری داشت و توانست گل بزند. بعد از پایان مسابقه دو تیم ، طارمی از امیر قلعه نویی حمایت کامل کرد و گفت: امیرخان سرمربی تیم ایران است و بازیکنان وظیفه دارند به سخنان ایشان گوش دهند و احترام بگذارند. امیر قلعه نویی در بازی شب قبل برای اولین بار در نیمکت تیم ملی به عنوان سرمربی بعد از 16 سال حضور پیدا کرد. بازیکنان جدید زیادی را به تیم دعوت کرد و می تواند قطعا افتخارات بی شماری را در آسیا بدست آورد.

سخنان طارمی درباره سردار یا قدوس؟؟!!

سخنان طارمی درباره سردار یا قدوس؟؟!!

بعد از این سخنان مهدی طارمی برداشت های متنوعی از سخنانش شد، برخی فکر کردند منظور ستاره پورتو آزمون یا قدوس است که تصمیم گرفتند در این اردو حضور پیدا نکنند. اما طارمی سریعا صحبت های خود را اصلاح کرد و گفت: عدم حضور سردار به دلیل خانمش بود که جزو مسائل خصوصی او محسوب می شود. سردار بازیکن خوبی است و توانست جایگاه خودش را در لورکوزن بدست آورد. فعلا نباید به حاشیه برود. حالا سوالی مطرح است که آیا واقعا منظور مهدی طرامی سامان قدوس بوده است؟؟ لطفا نظرات و دیدگاه های تان را درباره سخنان مهدی طارمی در کامنت ها مطرح نمایید.

mohamadnd
26 مارس 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *