بهترین پیج اخبار ورزشی اینستاگرام

اینستاگرام جزو محبوب ترین شبکه های اجتماعی متعلق به شرکت متا می باشد. شرکتی که صاحب واتس آپ نیز است. امروزه استفاده از ظرفیت های شبکه اینستاگرام برای اطلاع رسانی و اخبار بسیار مشهود است. این دو شبکه اجتماعی به دلیل فراگیری توسط مخاطبین زیادی بهره برداری می شود و بسیار محبوب و پرطرفدار می باشد. امروزه بسیاری از رسانه های مختلف برای جذب مخاطب از انتشار خبرهای به روز در بستر اینستاگرام استفاده می کنند. در این مقاله از سایت ورزشی به معرفی بهترین پیج اخبار ورزشی اینستاگرام می پردازیم.

 

بهترین پیج اخبار ورزشی اینستاگرام

اینستاگرام یکی از مهم ترین ابزارهای ارتباطی در بین مردم جهان می باشد. اینستا در بین مردم ایران نیز بسیار محبوب شده و بر اساس بررسی ها بیش از 40 میلیون کاربر ایرانی در آن فعالیت دارند. به همین علت بهترین بستر برای جذب مخاطب و تاثیرگذاری افکار عمومی به شمار می رود. با توجه به ظرفیت بالای شبکه اجتماعی اینستاگرام و دسترسی آسان مردم به آن باعث شده تا رسانه های محبوب ورزشی نیز برای جذب مخاطب از آن استفاده نمایند. هر رسانه ورزشی تلاش می کند تا اولین و جذاب ترین و برترین خبرها را به مخاطبین خود ارائه دهد. بررسی بهترین پیج های اخبار ورزشی در اینستاگرام بر اساس میزان فالوور و محبوبیت آنها انجام شده است. پس در ادامه با ما همراه شوید.

بهترین پیج اخبار ورزشی اینستاگرام

برترین رسانه های ورزشی در اینستاگرام

ورزش ۳

۱) ورزش ۳

یکی از پایگاه های ورزشی محبوب و مهم در بین مردم ، ورزش 3 می باشد که به ارائه جدیدترین خبرهای به روز و دسته اول و جدید در اینستاگرام می پردازد. این کانال جزو پرمخاطب ترین رسانه های ورزشی با بیش از 3 میلیون فالور می باشد و نرخ مشاکرت آن 0/97 درصد می باشد. این رسانه جدیدترین اخبار ورزشی فوتبال و سایر رشته های ورزشی را پوشش می دهد.

نود

۲) نود

یکی از رسانه های ورزشی مستقل و محبوب با فالور بیش از 800 هزار نفر به درج خبرهای ورزشی و حواشی فوتبالی می پردازد. این رسانه بعد از ورزش 3 بیشترین فالوور را دارد و جزو پیج های محبوب و پربیننده اینستاگرام است.

صفحه هواداران پرسپولیس

۳) صفحه هواداران پرسپولیس

صفحه هواداران تیم پرسپولیس که برای علاقه مندان به این تیم بزرگ پایتخت و آسیا طراحی شده و به اخبار و حواشی این تیم به طور کامل می پردازد و بالای 300 هزار نفر فالوور دارد و نرخ مشارکت در آن نیز 2/30 درصد می باشد.

فوتبال ۱۲۰

۴) فوتبال ۱۲۰

صفحه اینستاگرام فوتبال 120 با پوشش اخبارهای داخلی و خارجی فوتبال با بیش از 321 هزار دنبال کننده و نرخ مشارکت 2/60 درصد می باشد. به پوشش جدیدترین خبرها با حالت طنز و فان می پردازد و حواشی فوتبال خارجی و لژیونرها را نیز پوشش می دهد.

خبر ورزشی

۵) خبر ورزشی

یکی از رسانه های پرطرفدار که اخبار ورزشی ایران و جهان را به طور کامل پوشش می دهد. خبر ورزشی با بیش از 200 هزار فالوور و نرخ تعامل مخاطب در آن 1/46 درصد می باشد و جزو رسانه های معتبر در این زمینه به شمار می رود.

رسانه‌ی هواداری استقلال خبر

۶) رسانه‌ی هواداری استقلال خبر

پیج هواداران باشگاه استقلال تهران که جدیدترین خبرهای مرتبط با این تیم که جزو تیم های پرطرفدار پایتخت و آسیا است را پوشش می دهد. تعداد فالوورهای این رسانه بالای 179 هزار نفر می باشد و نرخ مشارکت در آن نیز 2/18 درصد می باشد. میانگین تعداد لایک هر پست منتشر شده در این صفحه بیش از 3 هزار نفر می باشد.

ایران لژیونر

۷) ایران لژیونر

صفحه اینستاگرام ایران لژیونر به جدیدترین اخبار مرتبط با لژیونرهای ایرانی و لیگ های اروپایی و عربی و … را در سرتاسر دنیا پوشش می دهد. ایران لژیونر با بیش از 87 هزار نفر فالوور جزو صفحات محبوب اینستاگرامی می باشد. میانگین تعداد لایک هر پست در آن به 6 هزار نفر می رسد.

 

بهترین کانال اخبار ورزشی تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *