بهترین مهاجم لیگ قهرمانان اروپا

سایت یوفا بهترین بازیکن فصل لیگ قهرمانان اروپا را اعلام نمود. در مسابقه فینال لیگ قهرمانان اروپا زننده تنها گل این دیدار جزو بهترین مهاجم لیگ قهرمانان اروپا شد. در ادامه سایت ورزشی با این مطلب همراه ما باشید.

بهترین مهاجم لیگ قهرمانان اروپا

بهترین مهاجم لیگ قهرمانان اروپا

به گزارش سایت ورزشی ، بهترین بازیکن مهاجم لیگ قهرمانان اروپا انتخاب شد و سایت یوفا بهترین فوتبالیست فصل این لیگ را اعلام کرد. رودری تنها گلزن فینال لیگ قهرمانان اروپا توانست جزو بهرین بازیگن این لیگ در سال 2023-2022 باشد. ستاره اسپانیایی پپ گواردیولا در این فصل جزو مهره های تاثیرگذار است که توانست به خط میانی سیتی نظم فوق العاده ای ببخشد. همچنین در مسابقه با بایرن مونیخ و اینترمیلان نیز گل تماشایی و زیبایی به ثمر رساند. رودری بعد از کسب این عنوان مهم به شبکه BT اسپورت گفت: احساساتی‌ام. این یک رؤیا بود که به حقیقت پیوست. امروز انتظار این هواداران که نمی‌دانم چند سال صبر کردند، به پایان رسید. آنها لیاقتش را دارند. ما هم سزاوار این قهرمانی بودیم. ما در سال‌های گذشته هم به قهرمانی نزدیک شده بودیم.

بهترین مهاجم لیگ قهرمانان اروپا

منچستر سیتی برای نخستین بار در تاریخ قهرمان لیگ قهرمانان اروپا توانست این عنوان مهم را بدست آورد و جزو هشتمین تیمی که توانست در یک فصل جام سه گانه را بدست بیاورد. خویچا کوارتسخلیا ستاره گرجستانی ناپولی نیز نقش مهمی در قهرمانی تیمش در سری آ داشت. و در رسیدن به جمع هشت تیم پایانی لیگ قهرمانان اروپا کمک کرد. و بهترین بازیکن جوان این رقابت ها انتخاب شد. بعد از پیروزی 1-0 من سیتی در مقابل اینتر در فینال لیگ قهرمانان اروپا ، کمیته فنی یوفا رودری زننده تک گل این مسابقه را به عنوان بهترین بازیکن مسابقه انتخاب نمود. هافبک من سیتی علاوه بر زدن گل پیروزی بخش تیمش در دقیقه 68. نقش پررنگی برای سیتیزن ها در میانه میدان ایفا نمود.

mohamadnd
25 ژوئن 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *