کاپیتان های پرسپولیس و استقلال در لیست خروج!

سید حسین حسینی و امید عالیشاه جزو دو تا از کاپیتان های استقلال و پرسپولیس در لیست مازاد قرار گرفتند. بعد از انتخاب جواد نکونام به عنوان سرمربی جدید باشگاه آبی ها این تیم رسما وارد بازار نقل و انتقالات شده است. در ادامه سایت ورزشی با کاپیتان های پرسپولیس و استقلال در لیست خروج! آشنا شوید. اخبار نقل و انتقالات فوتبال را در این بخش مشاهده نمایید.

 

کاپیتان های پرسپولیس و استقلال در لیست خروج!

سید حسین حسینی و امید عالیشاه هردو جزو کاپیتان های سرخابی ها هستند. که در این فصل در کمال تعجب و ناباوری در لیست خروج از تیم قرار گرفته اند. یحیی گل محمدی و جواد نکونام جزو بازیکنان مهم باشگاه خود هستند. از شب قبل لیست احتمالی بازیکنان مد نظر جواد نکونام در فضای مجازی منتشر شد. ظاهر گفته شد که جعفر سلمانی، عارف غلامی، زبیر نیکنفس، امیدحامدی فر، آرمان رمضانی، سیدحسین حسینی در لیست خروج نکونام قرار دارند. استقلالی ها در این فصل با ساپینتو و بازیکنانش عملکرد زیاد موفقی نداشتند.

جواد نکونام سرمربی جدید باشگاه استقلال چند روز پیش رسما در نیمکت این تیم قرار گرفت. جواد قصد دارد یک دروازه بان خارجی برای تیمش به خدمت بگیرد و همچنین باشگاه به دنبال جذب میلاد محمدی یا مهرداد محمدی نیز می باشد. همچنین در تیم قرمزها ، یحیی گل محمدی لیست خریدش را به مدیریت باشگاه داده تا در آن یاسین سلمانی و شهریار مغانلو جزو این افراد دیده شود.

کاپیتان های پرسپولیس و استقلال در لیست خروج!

از طرفی گل محمدی بازیکنانی نظیر لئاندرو پریرا، شیخ دیاباته، سیامک نعمتی، مهدی عبدی و امید عالیشاه را در لیست خروج تیم خود قرار داده است. به نظر شما آیا هر دو تیم در این فصل بازیکنان خوبی را خریداری می کنند؟ نقل و انتقالات تابستانی شروع شده و در روزهای آینده خبر بیشتری پیرامون لیست جدید خریدهای دو تیم سرخابی منتشر می شود. البته امید عالیشاه زحمات زیادی برای پرسپولیس کشیده و با کمال ناباوری در لیست خروج گل محمدی قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *