ترکیب تیم ملی ایران برای جدال با روسیه

بازی دوستانه تیم ملی فوتبال ایران و روسیه قرار است در چند ساعت آینده برگزار شود. حالا ترکیب ایران مقابل روسیه اعلام شده است که در ادامه به بررسی آن می پردازیم. این بازی دوستانه در ورزشگاه آزادی کشور ایران به صورت زنده از شبکه 3 سیما پخش می شود. امیر قلعه نویی امیدوار است تا در نخستین بازی رسمی خود برنده باشد و بتواند خودش را برای کارشناسان اثبات کند.

سایت ورزشی را در روز های آینده دنبال کنید.

 

ترکیب ایران مقابل روسیه

تیم ملی فوتبال ایران امروز در تاریخ 3 فروردین ماه 1402 به سرمربیگری امیر قلعه نویی با تیم ملی فوتبال روسیه بازی می کند. بعد از اولین مصاحبه قلعه نویی بسیاری از کارشناسان منتظر این بازی بودند تا با شیوه بازی تیم ژنرال بیشتر آشنا شوند. بر اساس صحبت های امیر قلعه نویی او تمام تلاشش را برای تهاجمی بازی کردن ایران می کند. حالا باید منتظر اولین رقابت دوستانه ایران در مقابل روسیه باشیم.

علیرضا بیرانوند، احسان حاج صفی، شجاع خلیل زاده، سعید عزت اللهی، شهریار مقانلو، مهدی طارمی، حسین کنعانی زادگان، علی قلی زاده، محمد محبی، امید نورافکن و رامین رضائیان بازیکنان فیکس ایران در مقابل روسیه می باشند.

نکته عجیب عدم حضور سردار آزمون در این بازی دوستانه می باشد. به نظر می رسد امیر قلعه نویی تصمیمی برای حضور سردار در تیم ملی ایران ندارد.

ترکیب تیم ملی ایران برای جدال با روسیه
ترکیب تیم ملی ایران برای جدال با روسیه
administrator
23 مارس 2023

1 دیدگاه در “ترکیب تیم ملی ایران برای جدال با روسیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *