مرگ ستاره فوتبال هنگام رقصیدن در حین رانندگی!

بازیکن فوتبال برزیلی در زمان رقصیدن پشت فرمان رانندگی به تابلوی راهنمایی و رانندگی برخورد کرد و جان خود را از دست داد. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. مرگ ستاره فوتبال هنگام رقصیدن در حین رانندگی!

مرگ ستاره فوتبال هنگام رقصیدن در حین رانندگی!

مرگ ستاره فوتبال هنگام رقصیدن در حین رانندگی!

به گزارش سایت ورزشی، آدریانو بولولوی 25 ساله بازیکن ستاره X۱ برزیل، سبک فوتبالی شبیه به فوتسال، در تصادف جان باخت و دوستانش مجروح شدند و به سرعت به بیمارستان منتقل شدند. بولولو جدیدا چهارمین بازی خودش را در مقابل لابوبا در X۱ برزیل در ۲۸ نوامبر انجام داده بود. و پیروز شدند. و به چهار رفیق خودش یعنی رائول خاویر، کایو، ژائو پائولو و دالوآ ملحق شد. همگی قرار بود که مسابقه ای که در شهر موسورو در ایالت ریو گرانده دو نورته برزیل تماشا کنند. در فیلم های منتشر شده پائولو در حال رقصیدن در زمان رانندگی با سرعت 129 کیلومتر در ساعت (۸۰.۱۵ مایل در ساعت) دیده می‌شود. این سرعت بسیار بالاتر از حداکثر سرعت مجاز 60 کیلومتر در ساعت (۳۷.۲۸ مایل در ساعت) است. ناگهان کنترل ماشین را از دست داد و به یک تابلوی راهنمایی رانندگی برخورد کرد.

استوری غم‌انگیز دیوید بکام با مرگ متیو پری

مرگ ستاره فوتبال هنگام رقصیدن در حین رانندگی!

در عکس ها و تصاویر می توان مشاهده کرد که ماشین به شدت آسیب دیده است و دچار صدمه شد. بولولو در صحنه تصادف جان خود را از دست داد و چهار نفر دیگر به بیمارستان منتقل شدند. پائولو و دالوآ بر اساس گزارش ها از بیمارستان مرخص شدند. در حالی که وضعیت سلامتی رائول و کایو هنوز مشخص نشده است. بولولو برای تیم ملی برزیل، لیگ ملی و چندین تیم در سئارا بازی کرد و یک دختر دارد. بسیاری از تیم‌هایی که بولولو برای آنها بازی کرده بود پیام تسلیت ارسال کردند. تصادف یکی از علت های اصلی مرگ در بین جوانان و افراد معروف است. و هر روز شاهد این موضوعات هستیم.

mohamadnd
11 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *