سنگربان پرسپولیس در بیمارستان بستری شد

هادی طاووسی یکی از سنگربان های قدیمی باشگاه پرسپولیس تهران و بازیکن فوتبال سابق اهل ایران به دلیل بیماری در بستر قرار گرفت. در ادامه سایت ورزشی با مطلب سنگربان پرسپولیس در بیمارستان بستری شد همراه ما باشید.

 

بیوگرافی هادی طاووسی:

هادی طاووسی تولد 15 مهر ماه 1317 در شهر تهران بازیکن قدیمی فوتبال می باشد. او فوتبالش را از شاهین تهران شروع کرد. بعد از انحلال شاهین تهران در سال 1347 به باشگاه پرسپولیس رفت. او در سال 53 از دنیای فوتبال کناره گیری کرد. ریاست فدراسیون فوتبال ایران بعد از انقلاب 1357 ایران و جنگ ایران و عراق بین سال های ۱۵ مهر ۱۳۵۹–۱۷ مرداد ۱۳۶۰ و بعد از کنار رفتن ناصر نوآموز از مدیریت فدراسیون فوتبال صاحب این مقام شد. او دومین رئیس فدراسیون بعد از انقلاب اسلامی بود.

هادی طاووسی برای افرادی که فوتبال را حرفه ای دنبال می کنند یک چهره کاملا مشهور است. سنگربان سابق پرسپولیس از دهه 40 تا اواسط دهه 50 عضو این تیم بود و علاوه بر آن از مهر سال 1359 تا اواسط مرداد 1360 رئیس فدراسیون فوتبال شده بود. طاووسی در مراسمی که در اردیبهشت ۱۳۹۲ از طرف باشگاه پرسپولیس برگزار شد، به عنوان یکی از چهره‌های ماندگار باشگاه پرسپولیس تهران برگزیده شد. ایشان قهرمانی در جام باشگاه های تهران در سال های 1337،1338،1339،1344 و 1345 به همراه تیم شاهین تهران را در کارنامه اش دارد. قهرمانی در جام حذفی تهران در سال 1342 به همراه تیم شاهین تهران و لیگ تخت جمشید در سال های 1350 و 1352 به همراه تیم پرسپولیس تهران و قهرمانی در رقابت های جام دوستی در سال 1348 به همراه تیم پیکان تهران را در کارنامه دارد.

سنگربان پرسپولیس در بیمارستان بستری شد

سنگربان پرسپولیس در بیمارستان بستری شد

بازیکن سابق و سنگربان تیم پرسپولیس این روزها در بیمارستان بستری شده است. و حالا نیازمند توجه مخصوص و ویژه مسئولان باشگاه و فوتبال است. چهره ماندگار باشگاه پرسپولیس در بیمارستان قرار دارد. و امید داریم مسئولان و مدیران ارشد باشگاه او را فراموش نکنند. چون او در زمره مردان محترم فوتبال ایران به حساب می آید. قطعا اهالی دنیای فوتبال بازی های او را یادشان می آید. برای ایشان آرزوی تندرستی و سلامتی داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *