آمار فوق العاده خط حمله و دفاع سپاهان در لیگ

آمار فوق العاده خط حمله و دفاع سپاهان در لیگ .باشگاه ورزشی سپاهان که بی‌تردید غول‌پیکر در عرصه فوتبال ایران است. هم در لیگ برتر داخلی و هم در لیگ قهرمانان قاره آسیا عملکردی استثنایی از خود به نمایش گذاشت.. برای درک بزرگی و پیامدهای آمار خیره‌کننده آن‌ها. ضروری است به جزئیات دقیق‌تری بپردازیم که در مجموع سفر تیم به سمت تعالی را جمع‌آوری می‌کنند.

آمار فوق العاده خط حمله و دفاع سپاهان در لیگ

هسته اصلی موفقیت سپاهان

آمار فوق العاده خط حمله و دفاع سپاهان در لیگ
آمار فوق العاده خط حمله و دفاع سپاهان در لیگ

در فصل جاری، زیرکی تاکتیکی سرمربی آنها، خوزه مورایس است. سپاهان زیر نظر او فقط بازی نمی کند. آنها سمفونی های فوتبال را در زمین تنظیم کرد . علیرغم مواجهه با یک شکست با کسر 4 امتیاز، تابلوی امتیاز آنها حکایتی چشمگیر دارد. سپاهان که پس از 10 بازی در رده دوم ستودنی قرار گرفت، با مجموع 21 امتیاز ایستاده است که به طور بالقوه نشان دهنده قوت و ثبات عملکرد این تیم است.

در جبهه تهاجمی

در جبهه تهاجمی
در جبهه تهاجمی

آمار تیم چیزی جز دیدنی نیست. با زدن مجموع 24 گل در 10 تقابل اخیر حریفان لیگ برتری. نیروی ضربه‌ای سپاهان قدرت تمام‌کننده‌ای مرگبار را به نمایش گذاشت. رقبای خود را متحیر می‌کند. این روند گلزنی بی رحمانه در بازی های آنها در لیگ قهرمانان آسیا منعکس شد. جایی که آنها 16 گل به ثمر رساند. تسلط خود را با دقت و مهارت تحمیل می کنند.

با این حال

با این حال
با این حال

یک کمپین موفق نه تنها با توانایی گلزنی بلکه با استحکام دفاع از تیرک دروازه نیز سنجیده می شود. اینجاست که تدبیر دفاعی سپاهان در کانون توجه قرار می گیرد. با به خطر افتادن دروازه آنها فقط 9 بار در لیگ برتر و 8 بار در لیگ قهرمانان آسیا. خط دفاعی سدی بزرگ در برابر جاه طلبی های حریفان است.

رهبر تیم

گردان هجومی سپاهان رضا اسدی است که حضور او در 13 گل – شامل 9 گل و 4 پاس گل – در آمار پر رونق این تیم نقش اساسی داشته است. نه چندان دور رامین رضاییان ماهر با کارت امتیازی همه جانبه قرار دارد

Hesam
11 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *