آتش سوزی خانه ی امیر عابدزاده

حادثه تلخی برای امیر عابدزاده اتفاق افتاد و خانه ی او در آتش سوخت. در این پست از ورزشی حادثه تلخی که برای خانه ی عابدزاده اتفاق افتاد را مورد بررسی قرار می دهیم. خانه ای که به کلی در آتش سوخت.

آتش سوزی خانه امیر عابدزاده

خانه امیر عابدزاده دروازه‌بان ایرانی تیم پونفرادینا و تیم ملی ایران در اسپانیا آتش گرفت.که خوشبختانه هیچگونه تلفات جانی این حادثه در پی نداشته است.

امیر عابدزاده دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران که بازیکن تیم پونفرادینای اسپانیا است، اتفاق تلخ آتش سوزی را تجربه کرد. و منزل این بازیکن در سان میگل د آرگانزای کشور اسپانیا طعمه ی حریق شد. البته خوشبختانه عابدزاده در زمان حادثه منزلش نبود. و آسیبی جانی و فیزیکی به این دروازه‌بان نرسیده است.

این ماجرا مربوط به چهارشنبه شب 10 اسفند است. آن طور که گزارش شد، یکی از اهالی محلی به خدمات آتش نشانی تماس گرفت. این همسایه در مورد شروع آتش سوزی که از یک دودکش شروع گرفته بود و به نظر می‌رسید که شعله های آتش در حال سرایت به پشت بام هستند، اطلاع رسانی کرد. دقیقا همان خانه ای که محل سکونت و آدرس محل اقامت امیر عابدزاده، دروازه‌بان پونفرادینا بود.

نیروهای متشکل از چهار آتش نشان و دو خودروی آتش نشانی، یک پرستار و یک ماشین سبک به محل حادثه اعزام شدند. و  آنها متوجه آتش سوزی کاملاً گسترش یافته در طبقه پایین خانه شدند. آنها موفق شدند که آتش را در نهایت مهار کنند.

تصاویر آتش سوزی

عملیات بررسی محل و خاموشی کامل آتش حوالی ساعت ۳ بامداد (پنجشنبه 11 اسفند ماه) طول کشید. دروازه‌بان ایران و پونفرادینا با توجه به اینکه عاشق طبیعت است در اطراف شهر زندگی می‌کند.

حریق خانه ی امیر عابدزاده
حریق خانه ی امیر عابدزاده

عابدزاده چند وقت پیش در همین خصوص که چرا در پونفرادینا زندگی نمی‌کند، گفته بود: «من واقعاً ال بییرزو را دوست دارم. چون می‌توانم از طبیعت لذت ببرم. من به لاس مدولاس رفتم و راه پیمایی هایی را در میان کوه‌ها انجام داده‌ام. کاری که به من کمک می‌کند تمرکز کنم. دوست داشتم در حومه شهر زندگی کنم. و باشگاه هم با کمک در جستجوی خانه کار را برایم راحت کرد. حالم خیلی خوب است. چون می‌توانم به خوبی روی بازی‌ها تمرکز کنم. همچنین همسایه‌ها من را می‌شناسند و به من میوه می‌دهند. من بسیار سپاسگزارم.

تصاویر آتش سوزی خانه ی امیر عابدزاده
تصاویر آتش سوزی خانه ی امیر عابدزاده

علی رغم رخ داد این حادثه، دروازه‌بان ایرانی صبح پنجشنبه با تیمش پونفرادینای اسپاینا تمرین کرد. تا به همراه هم تیمی‌ هایش برای بازی روز یکشنبه 14 اسفند این هفته مقابل کارتاخنا آماده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *