لقب بامزه‌ای که همسر لیونل مسی به خودش داد!

آنتونلا روکوزو همسر لیونل مسی بازیکن فوتبال آرژانتین برای تماشای مسابقه فوتبال پسرش تیاگو به آکادمی اینترمیامی رفت. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. لقب بامزه‌ای که همسر لیونل مسی به خودش داد!

 

لقب بامزه‌ای که همسر لیونل مسی به خودش داد!

به گزارش سایت ورزشی، همسر لیونل مسی بازیکن افسانه ای تیم اینترمیامی آمریکا می باشد که توسط دیوید بکام خریداری شد. همسر مسی در حالی برای تماشای مسابقه فوتبال پسرش تیاگو به آکادمی اینترمیامی رفت. خودش را تحت عنوان «مامان فوتبالی» می داند. پسر بزرگ مسی در آگوست امسال به آکادمی فوتبال اینترمیامی پیوست و از آن زمان تابحال بارها در این باشگاه نوجوانان حضور داشته است. همسر مسی عکسی از آکادمی اینترمیامی در استوری اینستاگرام خود انتشار داد و نوشت: «مامان فوتبالی». خانم بازیکن مشهور فوتبال جهان علاقه زیادی دارد تا پسرش نیز همانند پدر نامش در جهان پیچیده شود و به یکی از برترین بازیکنان فوتبال جهان تبدیل شود. باید ببینیم که آیا این اتفاق در آینده رخ می دهد یا خیر.

مسی و سوارز در اینترمیامی | استوری همسر مسی قضیه را لو داد

لقب بامزه‌ای که همسر لیونل مسی به خودش داد!

اول ماه سپتامبر لیونل مسی برای تماشای بازی تیاگو به آکادمی اینترمیامی رفت و درون ورزشگاه جای گفت. او به همراه دو پسر دیگرش بنام های متئو و چیرو در کنار زمین نشست. تیاگو در تولد 11 سالگی خودش در 3 نوامبر پیراهن میامی را پوشید و مادرش عکس های او را در صفحه شخصی اینستاگرام منتشر کرد و برای ایشان آرزوی موفقیت داشت. تیم اینتر برای اولین بار در تاریخ برای پیش فصل به آسیا خواهد رفت و ستاره آرژانتینی در ماه فوریه برای تیمش مسابقه می دهد. تیم MLS در ۴ فوریه با تیم هنگ‌کنگ، مجموعه‌ای از بهترین بازیکنان لیگ دسته اول هنگ‌کنگ، روبرو خواهد شد. به نظر شما آیا مسی می تواند تیم خود را در فصل جدید قهرمان لیگ آمریکا نماید؟ یکی از آرزوهای مسی قهرمانی در لیگ MLS می باشد تا بتواند در قاره آمریکا نیز جامی را بدست آورد.

mohamadnd
11 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *