سرمربی رئال در راه استقلال تهران

باشگاه استقلال در این فصل با سرمربیگری ساپینتو روزهای سختی را پشت سر گذاشت و هیچ کدام از جام های فوتبال ایران را نتوانست بدست بیاورد. حالا مدیرعامل باشگاه به دنبال یک مربی مطمئن و کاربلد است. خبرهایی به گوش رسیده که سرمربی رئال در راه استقلال تهران می باشد. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

سرمربی رئال در راه استقلال تهران

انتخاب سرمربی جدید وارد فاز جدیدی شده است. به گزارش سایت ورزشی با گذشت چند روز از اعلام و تشکیل کمیته فنی استقلال و مشخص شدن چهار گزینه داخلی این باشگاه برای حضور راس کادر فنی آبی ها، حالا یک شخصیت جدیدی در کنار این باشگاه قرار گرفته است. لوپس کارو سرمربی سابق رئال مادرید جزو گزینه های اصلی خارجی این باشگاه تهرانی مطرح شده است. باشگاه استقلال با انتشار یک اطلاعیه رسمی از حضور قریب الوقوع این سرمربی در تهران خبر داد. ظاهرا گفته شد که این باشگاه برای حفظ شخصیت و شان باشگاه در حال مذاکره با سرمربی اسبق رئالی ها است. حتی کارو از امکانات آبی ها در تهران بازدید بعمل آورده است.

سرمربی رئال در راه استقلال تهران

البته باشگاه استقلال در این اطلاعیه از دنبال نمودن شرایط سایر گزینه ها نیز خبر داد. در متن منتشر شده در کانال آبی ها ذکر شد که این باشگاه بر مبنای وظایف خود برای کسب رضایت هواداران تلاش می کند. مذاکراتش را با چندین گزینه داخلی و خارجی شروع کرده و همزمان در این زمینه تلاش دارد. باشگاه آبی های تهران اعلام نمود که یکی از گزینه های مهم سرمربیگری تیمشان، سرمربی رئال مادرید و تیم های ملی اسپانیا و عربستان و عمان است.

سرمربی رئال در راه استقلال تهران

حضور سرمربی سابق رئال در استقلال

به گزارش سایت ورزشی باشگاه استقلال در روز یکشنبه اعلام نمود: باشگاه بر مبنای وظیفه خود تلاش می کند تا رضایت طرفدارانش را بدست آورد. مذاکراتی را با چندین گزینه داخلی و خارجی شروع نموده است. سید حجت کریمی گفت: برنامه های کاری و رزومه چند مربی را بررسی می کند تا یکی از این گزینه ها انتخاب شود. ظاهرا آقای لوپز به زودی به ایران و شهر تهران می آید تا از ظرفیت های باشگاه و امکانات آن به صورت حضوری بازدید نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *