شباهت باورنکردنی یک دزد به هری کین!

هری کین بازیکن انگلیس و بایرن مونیخ می باشد. یک سارق به دلیل چهره اش به هری کین حسابی خبرساز شده است. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. شباهت باورنکردنی یک دزد به هری کین!

 

شباهت باورنکردنی یک دزد به هری کین!

به گزارش سایت ورزشی، هری کین بازیکن ستاره فوتبال باشگاه بایرن مونیخ آلمان و تیم ملی انگلیس است. این بازیکن در جام جهانی قطر نیز با تیم ملی فوتبال کشورمان بازی کرده است. هواداران باشگاه بایرن مونیخ احتمالا با دیدن یک سارق که شباهت زیادی به ستاره تیمشان دارد، لبخند بزنند. پلیس لندن معمولا به دنبال هر دزدی نیست. آنها به دنبال افرادی هستند که شباهت زیادی به بازیکنان فوتبال نظیر هری کین دارد. یک زن مجرد در ماه اکتبر در منطقه مرفه نشین ریچموند غرب لندن، در کنار رودخانه تیمز مورد سرقت قرار گرفت. پلیس نیز با یک عکس به دنبال عامل دزدی و جنایت است. ظاهرا این سارق از لحاظ قیافه شباهت زیادی به هری کین بازیکن مطرح فوتبال جهان دارد.

هری کین پس از تساوی ناامیدکننده انگلیس مقابل مقدونیه شمالی

شباهت باورنکردنی یک دزد به هری کین!

سرقت این روزها در هر کشوری وجود دارد و یکی از جدیدترین آنها در انگلیس رخ داده است. یکی از دزدها شکل سر، بینی، اطراف چشم و رنگ مو به فوتبالیست ستاره انگلستان شباهت دارد. عامل جنایت سن 20 تا 30 سال دارد. که هری کین نیز 30 ساله است. و دقیقا نمی توانیم این شباهت را رد یا انکار کنیم. برخی از مردم در شبکه اجتماعی زیر پست پلیس کامنت گذاشته بودند. یکی نوشت: فکر کردم کین به بایرن رفت. البته هری فقط در بوندسلیگا به عنوان یک دزد ظاهر می شود. او در آنجا یک رکورد را بعد از رکورد دیگر خودش می شکند و سه امتیاز و خوشحالی حریفانش را در مسابقه می دزدد. نظر شما در این باره چیست؟ لطفا آن را کامنت نمایید.

شباهت باورنکردنی یک دزد به هری کین!

mohamadnd
25 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *