رابطه لو رفته روبن دیاس و مدل معروف

روبن دیاس ستاره باشگاه منچسترسیتی انگلیس به همراه آرابلا در اینستاگرام عکس مشترکی را باهم منتشر نمودند به تمام شایعات مبنی بر رابطه عاشقانه دامن زدند. در ادامه سایت ورزشی با رابطه لو رفته روبن دیاس و مدل معروف همراه شوید.

 

رابطه لو رفته روبن دیاس و مدل معروف

به گزارش سایت ورزشی، روبن دیاس بازیکن و ستاره باشگاه من سیتی به صورت مخفیانه با آرابلا چی بازیگر سریال جزیره عشق رابطه دوستانه دارد. آنها تقریبا از چهار هفته قبل در دوستی باهم قرار دارند. مدل جذاب مرتب از ایبیزا پرواز کرده تا با مدافع پرتغالی در بریتانیا وقت بگذارد و به خوش گذرانی بپردازند. روبن بازیکن 26 ساله فوتبال اروپا به همراه آرابلا مدلینگ 32 ساله در پاریس حضور یافتند و تصاویری را در اینستاگرام خود انتشار دادند. آنها با این هدف که به طور غیر مستقیم می خواهند نشان دهند که باهمدیگر در رابطه دوستی قرار دارند. بر اساس گزارشات این زوج به دلیل اینکه جدیدا رابطه عاشقانه خود را شروع کردند و تلاش نمودند تا همه چیز فعلا مخفی نگه داشته شود.

رابطه لو رفته روبن دیاس و مدل معروف رابطه لو رفته روبن دیاس و مدل معروف

فوتبالیست های مطرح جهان علاقه زیادی به دوستی با چهره های معروف نظیر بازیگرها و مدلینگ ها دارند. روبن دیاس نیز از این موضوع و شهرت خودش استفاده کرده تا بتواند با آرابلا رابطه جدیدی شکل دهد. خانم مدلینگ مشهور در پنجمین فصل از سریال جزیره عشق سال 2019 شهرت زیادی پیدا کرد. تابستان امسال نیز او با دوست صمیمی خودش لئوناردو دی‌کاپریو، مالک میلیونر کلوپ شبانه، ریچی آکیوا، رابطه داشت. روبن که در سال ۲۰۲۰ با مبلغ ۶۵ میلیون پوند از بنفیکا به منچسترسیتی پیوست، قبلاً با ژینورا فستا رقصنده در رابطه بود. البته باید ببینیم که رابطه این دو چهره معروف اروپایی باهم پایدار می مانند یا خیر؟ نظر شما درباره رابطه دوستی این دو نفر چیست؟ آیا آنها رابطه خود را علنی تر می کنند؟ آن را در بخش کامنت ها مطرح نمایید.

mohamadnd
4 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *