پیشنهاد تیم ایتالیایی به مهدی طارمی

ظاهرا یکی از روزنامه های ایتالیایی به نقل از یک روزنامه نگار ایتالیایی هوادار باشگاه اینترمیلان عنوان نمود که سیمونه اینراگی برای کسب شتاره دوم پیشنهاد نمود که مهدی طارمی خریداری شود. در ادامه سایت ورزشی با پیشنهاد تیم ایتالیایی به مهدی طارمی همراه ما باشید.

پیشنهاد تیم ایتالیایی به مهدی طارمی

به گزارش سایت ورزشی ، مهدی طارمی از جمله یکی از پرافتخارترین و بهترین بازیکنان لژیونر تیم ملی فوتبال ایران است که همیشه زیر ذره بین مطرح ترین باشگاه های اروپایی قرار داشته است. او در این فصل با آقای گل لیگ پرتغال احتمال انتقالش به تیم های تاتنهام ، میلان و اینتر بسیار بالا رفته است. و تیم پرتغالی پورتو برای فروش فوتبالیست گلزن ایرانی اش 30 میلیون یورو طلب نموده است. اینترمیلان یکی از مشتریان جدی مهدی می باشد. و حتی بیان شد که صحبت های اولیه برای بررسی شرایط مهاجم پورتو بررسی شده است. از روز گذشته دوباره اسم طارمی به لیست مهاجمان جدید تیم نراتزوری افزوده شده است. مارکو آرناوویچ مهاجم 34 ساله بولونیا شخصیتی است. که ظاهرا مورد توجه مدیران باشگاه قرار گرفته است.

به همین علت رافائل گارینلا نویسنده و خبرنگار ایتالیایی یک دکتر روانپزشک است. در یک مطلب در سایت بیسکو نزاتزوری منتشر شد. و به مقایسه بین گزینه های مطرح شده برای خط حمله اینتر پرداخت و به اینزاگی پیشنهاد نمود. تا مهدی طارمی مهاجم تیم فوتبال ایران و باشگاه پورتو را به خدمت بگیرد.

پیشنهاد تیم ایتالیایی به مهدی طارمی

یادداشت مورد نظر در این باره:

تابحال تیم اینترمیلان یک نقل و انتقالات مهم را رهبری نموده است. مشکل دروازه بان آنها با افزودن شدن بازیکانی نظیر زومر و آودرو حل شد. نراتزوری حالا با کامل ترین خط میانی در سری آ حضور خواهد یافت. فوتبالیست های قدرتمندی همانند چالهان اوغلو، بارلا، فراتسی، میخیتاریان، سامارزیچ حضور دارند. کوادرادو حالا چیزی بیشتر یک از جایگزین برای دومفرایز می باشد. سوالی که مطرح شد این است که آیا اینزاگی تعهدی برای بردن اسکودتو دارد؟ البته که قطعی نیست. یک مهره در دفاع کم دارد و خط حمله در سطح تیم فصل قبل نیست. دارمیان و آرچبی دو گزینه مناسب هستند اما سن آنها بالا می باشد. یک سال دیگر باید در سه تورنمنت شرکت نمایند. خستگی احتمالی آنها می تواند آزار دهنده باشد.

تیم اینترمیلان در حالت خوبی قرار دارد و باید رقم نزدیک به 30 میلیون یورو هزینه کند تا یک بازیکن مناسب و عالی بخرد. در حالی که آرناتوویچ 34 ساله تنها 5 بار در لیگ قهرمانان اروپا بازی کرد. 8 بار در لیگ قهرمانان بازی کرد. آنها باید بر روی مهدی طارمی شرط بندی نمایند. مهاجم 31 ایرانی قراردادش در سال 2024 به اتمام می رسد. ارزش آنها حدود 30 میلیون می باشد. پورتو با اینکه قراردادش با این مهاجم در حال اتامم است. اما به سختی اعاهای خود را کم می کند. مهدی بازیکن گلزن و فوق العاده ای است که به تنهایی می تواند کار کند. در جمع کردن تیم مهارت فوق العاده دارد و برای گلزنی قابل اعتماد است. به همین خاطر او یکی از بازیکنان مورد علاقه مسئولان تاتنهام و کادر فنی آنهاست. او جزو جایگزینان هری کین است.

 

چرا مهدی طارمی برای اینتر؟

مهدی طارمی یکی از بازیکنانی است که تجربه بین المللی دارد. او از جمله بهترین بازیکنان باشگاه پورتو در آخرین دوره لیگ قهرمانان اروپا بوده است و در تقابل با اینتری ها شکست خوردند. او بهترین گزینه مناسب برای اینتر میلان است. فوتبالیستی که حضور در لیگ برتر را دوست دارد. اما لیگ جزیره و تیم تاتنهام بیشتر مد نظرش است.

mohamadnd
12 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *