پیشنهاد تیم معروف لالیگا برای ربودن آزمون از رم

پیشنهاد تیم معروف لالیگا برای ربودن آزمون از رم.حضور کوتاه سردار آزمون در سری آ. بار دیگر بازار نقل و انتقالات را داغ کرد. عملکرد برجسته مهاجم ایرانی در چند بازی معدودی برای آ اس رم توجه چندین باشگاه اروپایی را به خود جلب کرد.

پیشنهاد تیم معروف لالیگا برای ربودن آزمون از رم

این بازیکن 29 ساله

این بازیکن 29 ساله
این بازیکن 29 ساله

زیر نظر مدیر ژوزه مورینیو، در یک دوره 30 دقیقه ای در ترکیب رم، مهارت خود را به نمایش گذاشت و باعث شد که باشگاه هایی که به خدمات او بیشتر از دوران فعلی او در بایر لورکوزن نگاه می کنند، علاقه مند شوند.

با این حال، در حالی که تاثیر آزمون در رم قابل توجه بود. باشگاه ایتالیایی از حفظ این مهاجم مطمئن نیست.  آنها با این معضل روبرو هستند که یا خدمات آزمون را برای همیشه تضمین کنند یا او را به بایر لورکوزن، باشگاه مادرش، واگذار کنند.

در اتفاقی که اخیرا توسط فابریزیو رومانو

در اتفاقی که اخیرا توسط فابریزیو رومانو
در اتفاقی که اخیرا توسط فابریزیو رومانو

روزنامه نگار سرشناس ایتالیایی گزارش شد. سویا، تیم مطرح لالیگا، وارد مذاکره با بایر لورکوزن برای فسخ قرارداد قرضی آزمون با رم شد. هدف این است که مسیر مهاجم ایرانی به اسپانیا و به ویژه سویا که در حال حاضر به عنوان تیم شانزدهم لالیگا قرار دارد و فصل پر چالشی را پیش رو دارد، تغییر دهد.

علاقه سویا به آزمون نشان دهنده اشتیاق آنها برای تقویت گزینه های تهاجمی خود در میان مبارزات مداوم آنها در لیگ است. اگرچه سویا در جایگاه ایده آلی در داخل کشور قرار ندارد.بلندپروازی های سویا برای اصلاح تیمش می تواند آزمون را به عنوان یک بازیکن کلیدی بالقوه برای جوان سازی ترکیب تهاجمی خود ببیند.

کشمکش ها بر سر آینده آزمون تشدید شد. رم در پی نمایش های تاثیرگذار او به دنبال تضمین دائمی این مهاجم است. با این حال، تلاش سویا برای جذب و تضمین خدمات ایرانی. بعد جدیدی به حماسه نقل و انتقالات می‌افزاید و به طور بالقوه مقصد آزمون در فوتبال اروپا را تغییر می‌دهد.

در حالی که مذاکرات

و مذاکرات بین سویا، بایر لورکوزن و رم در حال انجام است. آینده سردار آزمون همچنان نامشخص است . باعث ایجاد هیجان و انتظار در بین علاقه مندان به فوتبال می شود. این مهاجم مورد تقاضا در آینده در دوران حرفه ای آینده خود کجا خواهد رفت

Hesam
6 ژانویه 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *