مبلغ پیشنهادی استقلال به علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند این روزها در صدر خبرها قرار دارد. بعد از اینکه این گلر تیم ملی با باشگاه پرسپولیس به اختلافات مالی برخورد. علیرضا رسما با پرسپولیس فسخ قرارداد انجام داد. ظاهرا خبرهایی به گوش می رسد که استقلال پیشنهاد 95 میلیارد تومانی به دروازه بان پرسپولیس داده است. در ادامه سایت ورزشی با مبلغ پیشنهادی استقلال به علیرضا بیرانوند همراه ما باشید.

 

مبلغ پیشنهادی استقلال به علیرضا بیرانوند

به گزارش سایت ورزشی ، علیرضا بیرانوند گلر شماره یک قرمزها بعد از ایجاد مشکلات با باشگاه پرسپولیس بر سر مطالبات و دریافتی هایش تصمیم گرفت با این باشگاه فسخ قرارداد انجام دهد. علیرضا قبلا دو بار به مدیران باشگاه برای دریافت طلب 8 میلیاردی خودش نوتیس داد. در نهایت نیز شنبه قرارداد را فسخ نمود. رضا درویش با بیرانوند تلفنی صحبت کرد و از او دعوت کرد تا در دفترش حضور پیدا کند. بیرانوند نیز یک جلسه با درویش گذاشت تا صحبت هایش را انجام داد. در جلسه ای رسمی که مدیر عامل پرسپولیس به بیرانوند قول داد چند روز طلبش را می دهد.

مبلغ پیشنهادی استقلال به علیرضا بیرانوند

اما در این جلسه اتفاق دیگری رخ نداد و صحبت های این دو شخص همین جا به پایان رسید. بیرانوند به دلیل هواداران قرمزها اصلا علاقه ای به فسخ قرارداد نداشت و به همین دلیل دوباره به درویش مهلت داد تا طلب او را پرداخت کند. اما بعد از اتفاقات پیش آمده بین علیرضا و پرسپولیس و شایعه جدایی این گلر ، یک اقدام جالب توجه برایش به وجود آمد. پیشنهاد حضور در استقلال به دروازه بان تیم ملی داده شد. رقم سنگین و وسوسه انگیزی که البته بعدا تکذیب شد. پیشنهاد استقلال برای فصل اول چیزی حدود 900 هزار دلار بود و برای سال دوم این مبلغ به 1 میلیون دلار می رسید. در مجموع استقلالی ها برای دو فصل در مجموع به بیرانوند 100 میلیارد تومان می دادند.

مبلغ پیشنهادی استقلال به علیرضا بیرانوند

شایعات قرارداد استقلال با بیرانوند:

ماجرای پیشنهاد استقلال به بیرانوند از طریق یکی از دوستان مشترک بین مدیرعامل استقلال و علیرضا داده شد. این فرد بسیار متمول که قبلاً سابقه حضور در استقلال را داشته است. و یکی از هواداران سرسخت استقلال به حساب می‌آید. مقدمات مذاکره با بیرانوند را فراهم کرده است. حتی حاضر شد بخشی از مبلغ پیشنهادی او را بپردازد. در واقع این شخص متمول و باشگاه استقلال قصد داشتند از ماجرای اختلاف بین بیرانوند و پرسپولیس استفاده کنند و از آب گل آلود به نوعی ماهی بگیرند.

با این حال بیرانوند اعلام کرد نمی‌تواند به استقلال برود و فقط به احترام دوست مشترکش با مدیرعامل استقلال با او صحبت کرده است. بیرانوند درحالی به استقلال پاسخ منفی داد که اگر پیشنهاد این تیم را قبول می‌کرد، بزرگترین نقل و انتقال چند سال اخیر فوتبال ایران رقم می‌خورد که مثل یک بمب منفجر می‌شد. اما این مبالغ توسط سرپرست باشگاه استقلال کامل رد شد و آن را شایعه دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *