دلیل غیبت سردار آزمون در تیم ملی

دلیل غیبت سردار آزمون در تیم ملی ، یکی از مهاجمان لژیونر تیم ملی فوتبال ایران قطعا سردار آزمون می باشد. این بازیکن گنبدی تیم ایران در اردوی تدارکاتی تیم ملی پس از قلعه نویی در لیست بازیکنان برای بازی با روسیه و کنیا قرار ندارد. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه باشید تا علت این غیبت را بررسی کنیم.

 

علت غیبت سردار آزمون در تیم ملی فوتبال ایران:

محمد نبی نایب رئیس فدراسیون فوتبال درباره بازی تدارکاتی ایران با روسیه گفت: بازی با تیم روسیه با تماشاگر برگزار می شود. تماشاگرانی که از قبل بلیت خریداری کردند می توانند خود را برای این مسابقه و تماشای یک بازی هیجان انگیز آماده کنند. البته کسانی که نتوانستند بلیت را بخرند می توانند آن را از تلویزیون تماشا نمایند.

نبی درباره غیبت سردار در اردوی بازیکنان قلعه نویی گفت: سردار به دلیل مشکلات و مسائل خانوادگی در این اردو حضور ندارد و باید در کنار خانواده خود حضور پیدا کند. نبی درباره ساعت برگزاری دو دیدار تدارکاتی و دوستانه تیم ملی بیان داشت: دو مسابقه دوستانه در برابر روسیه و کنیا 3 و 8 فروردین 1402 در ساعت 20:30 برگزار می شود. فعلا هیچ مشکلی در تمرینات تیم نداریم و شجاع خلیل زاده نیز بعد از MRI دیروز بدون مشکل در تمرینات قرار گرفته است.

علت غیبت سردار آزمون در تیم ملی فوتبال ایران

 

سکوت سردار آزمون شکست ؛ از دلیل غیبت در اردوی تیم ملی تا حضور در سالن والیبال

در ادامه با توجه به حواشی و مسائل پیش آمده پیرامون حضور سردار آزمون در تیم ملی فوتبال ، به طور مفصل با او یک مصاحبه انجام داده ایم که در ادامه آن را خواهید خواند:

به گزارش سایت ورزشی ،روزهای اخیر مسائل مختلف و زیادی پیرامون بازیکن مهاجم تیم ملی مطرح شد. برخی اختلاف بین قلعه نویی و سردار آزمون را عنوان کرده بودند. برخی نیز از مسائل سیاسی و استوری های سردار آزمون را علت این موضوعات مطرح کردند. عدم حضور ستاره لورکوزن در اردوی تیم ملی حاشیه های زیادی به وجود آورد. حتی تصاویری از آزمون در حال والیبال بازی کردن در گنبد منتشر شد که بسیار جنجالی گشت.

سردار بلاخره با امیر قلعه نویی صحبت هایی را انجام داد تا به نوعی به این حواشی پایان دهد. در مصاحبه اختصاصی با ما درباره این موضوعات شفاف سازی نموده است. در ادامه سخنان شفاف و مشروح سردار آزمون مهاجم دوست داشتنی تیم ملی را مشاهده خواهید کرد:

دلیل غیبت سردار در اردوی تیم ملی تا حضور در سالن والیبال

از بازی والیبال من در گنبد اشتباهات زیادی برداشت شد

متاسفانه دو روز قبل عکس هایی از من در حال والیبال بازی کردن در سالن گنبد منتشر شد. برخی به من گفتند که اینکار توهین به تیم ملی است. ولی اصلا اینگونه نیست. علی دایی از اسطوره های فوتبال ایران و الگوی واقعی من بوده که باغیرت ترین شخص به تیم ملی است. من همیشه تلاش کردن علی آقا را الگوی خودم قرار دهم. درباره حضور من در سالن والیبال نیز ماجرا به این صورت بود که مسابقه چهار جانبه در شهر گنبد برگزار شد. من به اصرار همشهری ها و دوستانم برای شادی در این مسابقات شرکت نمودم. اصلا نمی خوام به تیم ملی ایران پشت کنم. من واقعا به این تیم عرق ملی دارم و اصلا اینگونه نیست. حتی برای والیبال بازی کردن هم از لورکوزن آلمان نیز اجازه می گیرم. من عاشق والیبال هستم.

عدم حضور سردار در تیم ملی فوتبال ایران
سردار آزمون در حال بازی والیبال در زمان غیبتش در تیم ملی فوتبال

علی آقای دایی استاد و الگوی من است

علی دایی یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران می باشد. دایی الگوی بازیکنان مطرح فوتبال ایران است. من از دایی این مورد را به ارث می برم که همیشه تلاش کنم تا مثل او باشم. من مشاهده کردم که برخی پیشکسوت ها مخصوصا در پرسپولیس مطرح کردند که ما همه چیزمان را از تیم ملی داریم و این واقعا صحیح است. باید متعهد به تیم ملی باشیم. تیم متعلق به مردم عزیز ایران است. باید روابط خود را با تیم بدون قید و شرط حفظ کنیم. هر وقت تیم به من احتیاج داسشته باشد باید در خدمت باشم. من سرباز تیم ملی ایران هستم و با تمام توانم در خدمت امیر خان هستم.

 

علت مرخصی بنده مسائل شخصی بود

علت اصلی عدم حضورم در اردوی تیم ملی فوتبال فقط و فقط مسائل شخصی است. واقعا من برای برخی کارهای خدمت مقدس سربازی به شهر گنبد آمده ام. همسر بنده باردار است و انشالله فرزندی در پیش داریم و باید در این روزها در کنارش باشم. من از کادر فنی خواستم که در این لحظات در کنار همسر خودم باشم. از قلعه نویی تشکر می کنم که چنین موضوعاتی را کامل درک می کند و به من اجازه داد که کنار خانواده و همسرم قرار بگیرم.

دلیل غیبت سردار آزمون در تیم ملی

از امیر قلعه نویی بابت رفتار حرفه ای تشکر می کنم

بنده حتی با امیر قلعه نویی تماس گرفتم و تلفنی با ایشان صحبت کردم و به طور مفصل باهم درباره این موضوعات سخنانی را مطرح کردیم. واقعا هیچ چیزی نیست و فقط سوء تفاهم بوده و هیچ مشکلی بین من و تیم ملی و مخصوصا امیر آقا وجود ندارد. من با قدرت در خدمت تیم ملی هستم و با تمام وجودم برای تیم کشورم بازی می کنم. از قلعه نویی بابت اینکه دیروز در کنفرانس مطبوعاتی از من حمایت کرد تشکر می کنم و امیدوارم جواب اعتماد ایشان را بدهم.

 

بنده سرباز تیم ملی هستم و با قدرت می جنگم

من همیشه به تیم ایران علاقه زیادی دارم. این دوست داشتن کاملا قلبی است و من همیشه گفتم با تمام وجودم برای تیم ایران به میدان رفته ام. من زمانی که لباس یوزهای ایرانی را بر تنم می کنم دوست دارم با قدرت بازی کنم و همیشه اینکار را انجام خواهم داد. من در اردوهای بعدی قطعا با تمام وجود شرکت می کنم و در کنار بچه ها برای اهداف نهایی و قهرمانی در جام ملت های آسیا با تمام وجود تلاش می کنیم.

 

ما با تمام بچه های تیم ملی هم دل هستیم و برای سربلندی تیم ملی تلاش زیادی خواهیم کرد

بازی ایران و روسیه را از تلویزیون تماشا کردم. واقعا بچه ها عالی بازی کردند. در سال های گذشته ایرانی ها نشان دادند که در همه جا سربلند هستند و بچه ها با نمایش عالی به همه این موضوع را فهماندند که به هیچ شخصی وابسته نیستند و هر وقت یک تیم باشیم قطعا موفق می شویم. از این به بعد نیز همین طور خواهد بود. آقای قلعه نویی انسان بسیار خوب و با تجربه ای است و برای موفقیت و قهرمانی در جام ملت های آسیا تلاش می کند و من بالاترین توانم را برای برد بازی های آینده مخصوصا در جام ملت های آسیا انجام می دهم.

خب دلیل غیبت سردار آزمون در تیم ملی کاملا مشخص شده است. اگر در این باره نظر یا دیدگاه و کامنتی دارید آن را در بخش پایین صفحه درج نمایید.

mohamadnd
25 مارس 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *