رابطه سردار آزمون و بهاره افشاری!

سردار آزمون بازیکن مهاجم تیم ملی ایران و بهاره افشاری از بازیگران زن سینمای ایران می باشند که در یک برهه ارتباط نزدیک و صمیمانه ای باهم داشتند. به باور بسیاری این ارتباط به ازدواج و رابطه عاشقانه ختم خواهد شد. اما ظاهرا در حد یک دوستی ساده و آبجی و داداشی بوده است. بهاره افشاری از کارگردان های سینما نیز می باشد که برای سردار مستندهای زیادی ساخت. در ادامه سایت ورزشی با رابطه سردار آزمون و بهاره افشاری! همراه ما باشید.

 

بهاره افشاری و سردار آزمون

سردار آزمون پستی در اینستاگرام خودش منتشر نمود که باعث ایجاد جنجال های زیادی شد. او در عکسی که به اشتراک گذاشت خطاب به بهاره افشاری نوشت: داداشیت فدات بشه! و سپس واکنش سعید عزت اللهی به این پست دعوا را بین ملی پوشان لژیونر ایران بیشتر کرد.

استوری سردار آزمون مهاجم جوان تیم ملی در استوری اینستاگرامش عکسی از مکالمه تصویری‌اش با بهاره افشاری بازیگر جوان سینما و تلویزیون منتشر کرد:

بهاره افشاری و سردار آزمون

بهاره افشاری و سردار آزمون چه نسبتی دارند

این دو شخصیت مشهور ایرانی هیچ نسبتی باهم ندارند و سردار در یک برهه از دوستان صمیمی بهاره بود که برای مستند سریک با ایشان همکاری می کرد. فعالیت های اینستاگرامی بازیکنان فوتبال کشورمان کدورت های زیادی نیز بین آنها به وجود می آورد و این اتفاقات گاهی باعث دعوا و درگیری نیز می شود. سردار آزمون در ارتباط تصویری خودش با بهاره افشاری بازیگر نوشت:«داداشیت فدات بشه» و بعد از دقایقی سعید عزت اللهی ملی پوش دیگر فوتبال ایران به سردار حمله میکند!

بهاره افشاری و سردار آزمون چه نسبتی دارند

سعید گفت: «درد جامعه ما دختر بازیگر ۱۹ ساله ای که کات میکنه نیست درد جامعه ما آدمهایی هستن که فاز روشنفکری برداشتن و به پا نداده های خود داداشی فدات شه میکنن! هر کس عیب های خودشونو اول ببینه بعد دنبال پز گل زده به بایرن مونیخ باشه»

پ.ن: خدایا واسه ماهایى که على دایى ها، کریم باقرى ها، مهدى مهدوى کیا ها و… رو دیدیم خیلى سخته دیدن این مهد کودکی ها توی تیم ملی

بهاره افشاری و سردار آزمون

مستند های بهاره افشاری و سردار آزمون

تیم ملی و آقای گل

مستندی که در سال 1384 زمانی که سردار 11 سابه بود و به تیم ملی زیر 12 سال دعوت شد، در سال 91 با تیم ملی جوانان در جام دوستی روسیه سال 1390 با زدن 7 گل آقای گل این تورنمنت شد. او با همین بازی ها توجه باشگاه روسیه را جلب کرد. مستند تیم ملی و آقای گلی سردار بسیار جذاب است.

رابطه سردار آزمون و بهاره افشاری!

انتقال به روسیه

در این مستند که به زندگی فوتبالی سردار در سال 1391 و حضور در سپاهان و سپس به لیگ روسیه و لژیونر شدن او اشاره دارد. ابتدا سه سال در روبین کازان و دو سال در روستوف بازی کرد و دوباره از سال 96 به روبین کازان بازگشت و در این تیم سابق بازی کرد.

مستند های بهاره افشاری و سردار آزمون

علاقه به اسب و مستند سریک

مستند سریک به کارگردانی بهاره افشاری به زندگی سوارکاری سردار و علایق او به اسب های گران قیمت اشاره دارد. سردار در این مستند گفت: در حال حاضر سه تا اسب بنام های ژیوانا، سریک و راتیکا دارم که در مسابقات کورس گنبد شرکت می کنند.

بیوگرافی بهاره افشاری:

بهاره افشاری (زاده ۴ تیر ۱۳۶۳ در شاهرود) طراح لباس و بازیگر ایرانی است. بهاره افشاری دارای دیپلم بازیگری است و فارغ‌التحصیل رشته نقاشی می‌باشد. بهاره‌ افشاری‌ یک‌ برادر دارد. او دارای‌ دیپلم‌ بازیگری‌ است‌ و فارغ التحصیل‌ رشته‌ نقاشی‌ می‌باشد. پیش از هنرپیشه شدن کار مونتاژ و نقاشی انجام می داد. بهاره افشاری پیش از هنرپیشه شدن کار مونتاژ و نقاشی انجام می‌داد. بهاره افشاری پیش از آن که یک هنرپیشه و بازیگر باشد. یک طراح لباس حرفه ای است طراحی که مزون داشته و با برگزاری شوهای لباس بسیاری از بازیگران را مشتری خود کرده بود. به نحوی که در سال ۸۳ مجله چلچراغ در مصاحبه ای او را جوان ترین طراح لباس ایران معرفی می کند.

۴ ماه بعد بهاره افشاری به دنیای بازیگری پا میگذارد ولی سعی می کند محتاطانه عمل کند و از پذیرش هر نقشی خودداری می کند زیرا فعالیت هنری اش را سال‌ها پیش با یک سریال آغاز کرده که به دلیل تجربه ی بد در آن سریال دوست ندارد از آن در کارنامه هنری خود نام ببرد و حتی تصمیم گرفته بود تا برای همیشه از دنیای بازیگری کنار برود

mohamadnd
30 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *