نتیجه سپاهان الاتحاد ثبت رسمی شد

تیم های سپاهان و الاتحاد در گروه سوم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا با حکم کمیته انضباطی نتیجه آنها مشخص شد. و در جدول آنها اعمال شده است. در ادامه سایت ورزشی با نتیجه سپاهان الاتحاد ثبت رسمی شد همراه شوید.

نتیجه سپاهان الاتحاد ثبت رسمی شد

به گزارش سایت ورزشی، سرنوشت بازی سپاهان و الاتحاد نه تنها برای خود این دو باشگاه اهمیت زیادی داشت. بلکه نیروی هوایی و آلمالیق نیز دو تیم دیگر این گروه در انتظار حکم بودند. و البته گروه های دیگر نیز مستثنی از این ماجرا نبوده اند. چرا که در این فصل از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا بعد از اینکه هشت تیم به عنوان تیم برتر راهی مرحله حذفی شدند. 5 تیم برتر گروه های هشت گاه نیز آنها را همراهی می کنند. همانطور که می دانید دو تیم سپاهان و الاتحاد در مهر ماه امسال برای برگزاری یک دیدار در نقش جهان آماده شده بودند. که به دلیل وجود سردیس حاج قاسم سلیمانی در ورودی بازیکنان به استادیوم مسئله سیاسی به فوتبال وارد شد. و باشگاه ایرانی متهم شد.

بازی سپاهان و الاتحاد دوباره لغو شد

نتیجه سپاهان الاتحاد ثبت رسمی شد

سرانجام بعد از چندین هفته اتهام درباره وضعیت بازی سپاهان و الاتحاد که قرار بود. در چارچوب هفته دوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در نقش جهان اصفهان برگزار شود. کمیته انضباطی AFC ، حکم نهایی خودش را درباره این دیدار اعلام نمود. و طلایی پوشان ایرانی را با یک حکم سنگین و بی سابقه و نتیجه 3-0 بازنده اعلام کرد. با این اوصاف سپاهان در پایان دور رفت مسابقات با کسب 4 امتیاز پایین‌تر از الاتحاد 9 امتیازی و نیروی هوایی با 4 امتیاز قرار گرفته و اگر شاگردان مورایس به دنبال صعود به عنوان تیم برتر دوم هستند. باید هر 3 مسابقه خود را با پیروزی پشت سر بگذارند. به نظر شما آیا این حکم مستحق نماینده کشورمان در بازی های آسیایی می باشد؟ نظرات و دیدگاه تان را در بخش کامنت ها ذکر نمایید.

نتیجه سپاهان الاتحاد ثبت رسمی شد

mohamadnd
5 نوامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *