عشق لیونل مسی و همسرش

داستان آشنایی و عشق لیونل مسی و همسرش: رازهای پشت پرده” امروز، لیونل مسی، فوق ستاره جهانی فوتبال، به همراه همسرش از زندگی با خنده و خوشحالی لذت می‌برند. چطور می‌توان بهترین بازیکن فوتبال جهان را در کنار دختر یک صاحب سوپرمارکت تصور کرد؟ داستان تازه‌ای در مورد آغاز عشق آنها و اتفاقات جذابی که انتهای این مسیر را شکل داد، در این مقاله از وبسایت ورزشی منتظر شماست.

داستانی از کودکی تا بزرگسالی: آنتونلا روکوزو، همسر مسی، نامی که به یک جوان از سوپرمارکت‌داران روزاریو تعلق دارد. لئو مسی و آنتونلا از سن پنج سالگی با یکدیگر آشنا شدند و این آغاز یک داستان عاشقانه بود. در سال 1996، زمانی که لئو تنها نه سال داشت، نیز آنها دست به دست هم می‌گذاشتند و عشق نخستین خود را با پیشرفت سن تجربه می‌کردند.

داستان آشنایی و عشق لیونل مسی و همسرش

عشق لیونل مسی و همسرش
عشق لیونل مسی و همسرش

رشد عشق: یکی از دوستان نزدیک لئو، لوکاس اسکالیا، به عنوان پلیسی برای ایجاد ارتباط بین دو نفر به کار گرفته شد. این دو با هم وقت زیادی می‌گذراندند و این دوستی دو نفر را به یکدیگر نزدیک‌تر کرد. آنها از این ارتباط دوستانه لذت می‌بردند و این احساس که آنتونلا کسی است که می‌تواند بهترین دوست لئو باشد، در دلشان جاری بود.

عشق در کودکی
لئو در آن زمان تنها نه سال داشت، اما احساس دوست‌داشتن به تازگی در دلش جاری بود. زمانی که با آنتونلا در کنار رودخانه پارانا بود، احساساتش به شدت مشهود بود. حتی اگر او هنوز نمی‌توانست این احساسات را با دقت تشخیص دهد، عشق او به او از آن لحظه آغاز شده بود.

نگارش نامه‌ها و انتظار: لئو اغلب نامه‌هایی را به آنتونلا می‌نوشت و به او می‌گفت که در آینده او دختر دلخواه و دوست‌داشتنی او خواهد بود. این انتظار و نامه‌ها به تدریج باعث شکل‌گیری یک روابط جدی‌تر شد.

عشقی که رشد کرد

زندگی بزرگسالی در سن 21 سالگی، رابطه‌ی آنها را به یک مرحله‌ی جدی‌تر و پایدارتر رساند. سال 2009 موعد آشکار شدن رابطه آنها بود و این تاییدیه‌ای برای عشق‌آمیز بودن آنها به جهان ارائه داد.

آینده‌ای پر از عشق: از آن زمان، آنتونلا به جزئی اساسی از زندگی مسی تبدیل شد. آنها بعد از جدایی موقت در دوران تحصیل آنتونلا در آمریکای لاتین، به همراه هم بودند. این عشق ماندگار، تحت هر شرایطی از آن دور نمی‌شود.

ختمی نزدیک: راز ارتباط‌شان در سال 2007 در محل جریان قهرمانی در آفریقای جنوبی برای عموم آشکار شد. حضور آنتونلا در آنجا و پشت سر یکدیگر را دیدنی‌های تاثیرگذاری کرد که همه شکوه عشق آنها را مشاهده کردند.

به عشق از پشت پرده نگاه کنید

سال‌ها از زمانی که این دو نفر به طور مخفیانه با یکدیگر بودند می‌گذرد. اما سال 2010، در جریان قهرمانی جهانی در آفریقای جنوبی، همه تردیدها و شک‌ها به طور کامل رفع شدند و جهان به تجدید همسری آنتونلا و لیونل مسی شاهد بود.

این داستان، از زمان آشنایی در کودکی تا عشق پایدار و قوی‌تر در بزرگسالی، به نمایش می‌گذارد که عشق واقعی چگونه از نخستین لحظات زندگی به تجارب بزرگسالی ادامه می‌یابد و تا ابد ادامه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *