تکلیف والیبال‌ ایران روشن شد

فدراسیون والیبال ایران سرپرست جدید خود را شناخت. بالاخره بعد از کش و قوس های فراوان فدراسیون والیبال ایران یک سرپرست جدید انتخاب کرد. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. تکلیف والیبال‌ ایران روشن شد.

 

فوری و رسمی: تکلیف والیبال‌ ایران روشن شد

به گزارش سایت ورزشی، وزیر ورزش و جوانان وحید مرادی را با سمت نایب رئیس فدراسیون به عنوان سرپرست فدراسیون والیبال منصوب کرده است. در حکم صادره وزیر ورزش آمد:

«با استعانت از خداوند متعال و با عنایت به تعهد و تجربه مدیریتی، جنابعالی با سمت نایب رئیس فدراسیون، به عنوان «سرپرست فدراسیون والیبال» منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود ضمن رعایت اصل بی‌طرفی، عدالت‌محوری و عدم حضور در فرایند انتخابات به عنوان داوطلب، علاوه بر انجام امور جاری فدراسیون در اسرع وقت نسبت به برگزاری مجمع انتخاباتی رئیس و سایر اعضای هیئت رئیسه فدراسیون اقدام نمایید».

تکلیف والیبال‌ ایران روشن شد

بهترین خبر برای والیبال ایران

خبری که این روزها در وضعیت بد والیبال ایران بسیار عالی است. ورزش والیبال در چند روز اخیر در وضعیت بلا تکلیفی عجیب قرار داشت. با این حال مرادی رسما با حکم وزارت ورزش و جوانان سرپرست فدراسیون والیبال انتخاب شد. براساس پیگیری ها مشخص شد که این انتخاب مورد تایید فدراسیون جهانی والیبال قرار دارد. و این ورزش پرطرفدار ایران را چیزی تهدید نمی کند. همچنین احتمالا داور زنی بعد از حضور در انتخابات کنفدراسیون آسیا درباره شرکت در انتخابات فدراسیون والیبال ایران تصمیم خواهد گرفت.

احتمالا از امروز کار انتخاب سرمربی جدید تیم ملی والیبال شروع می شود. با یک برنامه ریزی درست و حساب شده در لیگ ملت های سال آینده تلاش مضاعف ایجاد شود. البته با توجه به نتایج اخیر شانس تیم ملی برای حضور در المپیک کمتر شده و به طور کامل اما نا امید نیستیم. وحید مرادی قبل از این نایب رئیس فدراسیون والیبال بود. ایشان همچنین سابقه ریاست فدراسیون واترپلوی ایران و ریاست کنفدراسیون واترپلوی آسیا را در کارنامه خود دارد. از مدیران با دانش و حرفه ای ورزش ایران به حساب می آید.

mohamadnd
6 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *