زمان بازی استقلال- تراکتور مشخص شد

سازمان لیگ بالاخره زمان دقیق برگزاری مسابقه استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز را اعلام نموده است. در ادامه سایت ورزشی با زمان بازی استقلال- تراکتور مشخص شد.

 

زمان بازی استقلال- تراکتور مشخص شد

به گزارش سایت ورزشی، در شرایطی که شایعات زیادی مبنی بر تعویق تمام مسابقات یا برخی از دیدارهای هفته دهم لیگ برتر ایران وجود دارد. اما سازمان لیگ زمان برگزاری مهمترین دیدار هفته را اعلام کرد. بر اساس برنامه قبلی سازمان لیگ تیم های استقلال و تراکتور باید از ساعت 15 روز شنبه 20 آبان ماه در ورزشگاه آزادی مقابل همدیگر قرار می گرفتند. اما در روزهای قبل عنوان شد که احتمالا به دلیل اردوی تیم ملی این مسابقه یک روز زودتر انجام شود. و حالا زمان دقیق برگزاری این مسابقه حساس و جذاب اعلام شده است.

بنابراعلام سازمان لیگ: «مسابقه دو تیم استقلال و تراکتور تبریز روز شنبه ۲۰ آبان به جای ساعت ۱۵ در ساعت ۱۶:۲۰ در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.». بر اساس اطلاعیه سازمان لیگ، خبری از تعویق یا زودتر برگزار شدن بازی تیم های استقلال و تراکتور نیست. شاگردان جواد نکونام و پاکو خمس باید روز شنبه در روبروی هم قرار بگیرند. همچنین عنوان شده بود. که مسئولان ورزشگاه آزادی برای حفظ کیفیت چمن درخواست تعویق بازی استقلال و تراکتور را داشتند. که این اتفاق هم نیفتاده است. به نظر شما چکارها و اقداماتی می توان برای کیفیت وضعیت چمن ورزشگاه آزادی انجام داد؟ استقلال تهران باید در این دیدار در مقابل تراکتور پیروز شود تا وضعیت خوبی در جدول پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *