خوشحالی گل مسی به سبک ابرقهرمانان مارول: حقیقت چیست؟

خوشحالی گل مسی به سبک ابرقهرمانان مارول بحث‌ها و توجهات زیادی را جلب کرده است. در این پست از ورزشی می‌خواهیم حقیقت پشت آن را کشف کنیم.

خوشحالی گل مسی به سبک ابرقهرمانان مارول

این مرد آرژانتینی پس از شروع دوباره‌ی روزهای خوبش در جنوب فلوریدا، تئوری‌های توطئه برانگیخته است. به جز گل‌هایش، او بابت مسائل تازه‌ای نیز در آمریکا خبرساز می‌شود.

فوق ستاره آرژانتینی اکنون تنها در سه بازی 5 گل به ثمر رسانده است. او تیمی را که پیش از این برد نداشت، به سه پیروزی متوالی در جام اتحادیه رساند.

حالا با مسی‌، و در واقع یک سرمربی جدید تاتا مارتینو‌، اینتر میامی ناگهان از تمام سیلندرهایش آتش بیرون می‌زند. گل های مسی در سراسر جهان پخش می شود.‌ اما خوشحالی گل‌های جالب او نیز همینطور.

مسی به روش ابرقهرمانان مارول جشن می‌گیرد. آخرین مورد او ادای احترامی به ثور ابرقهرمان مارول بود که همسرش آنتونلا روکوزو تایید کرد.

در حالی که اسطوره بارسلونا ممکن است از طرفداران مارول باشد، اکنون تئوری‌های توطئه در اینترنت در مورد انگیزه پشت این جشن ها ظهور کرده است.

پشت‌ پرده‌ی مالی

پس از خوشحالی گل دیگری به سبک شخصیت پلنگ سیاه، طرفداران در رسانه‌های اجتماعی گمانه‌زنی‌هایی کردند. ظاهرا برخی نیز به ایده‌های جالبی رسیده‌اند.

یکی از طرفداران یک نسخه ویژه توپ آدیداس مارول با تم ثور را منتشر کرد که در ایالات متحده به قیمت 170 دلار فروخته می شود. شاید خوشحالی گل‌های مسی بخشی از یک کمپین تبلیغاتی از طرف آدیداس باشد که اسپانسر این فوق ستاره است.

آدیداس همچنین نسخه کاپیتان آمریکا از توپ مارول را دارد و هنوز مشخص نیست که آیا نسخه های بیشتری را منتشر خواهند کرد یا خیر. اگرچه نسخه کاپیتان آمریکا در بسیاری از فروشگاه‌ها با قیمت بسیار ارزان تر از قیمت 170 دلاری نسخه Thor در فروشگاه آدیداس موجود است.

مسی یکشنبه هفته جاری، زمانی که اینتر میامی در جام اتحادیه به مصاف اف سی دالاس می رود، بازگشته است و اگر ششمین گل را برای تیم جدیدش در فلوریدا جنوبی به ثمر برساند، همه نگاه ها به خوشحالی او خواهد بود تا ببینند کدام ابرقهرمان بعدی برای ادای احترام قرار می‌گیرد.

Pooria
4 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *