کار ستاره پاریس به بیمارستان کشید!

کار ستاره پاریس به بیمارستان کشید! در 12 دسامبر 2023، در جریان بازی پرمخاطره مقابل لوور، پاری سن ژرمن با پیروزی تلخ و شیرینی روبرو شد، زیرا هافبک ستاره آنها، فابیان رویز، دچار دررفتگی شدید کتف شد که منجر به خروج ناگهانی از بازی و سپس بستری شدن در بیمارستان شد.

کار ستاره پاریس به بیمارستان کشید!

رقابت پی اس جی با لوور

تقابل پاری سن ژرمن و لوور در هفته چهاردهم رقابت های لیگ یک فرانسه با برتری 2-0 پاری سن ژرمن با وجود دوری از خانه و بازی با 10 بازیکن پس از اخراج جان لوئیجی دروازه بان این تیم به اوج رسید. دوناروما با این حال، این پیروزی با مصدومیت ناراحت کننده رویز خدشه دار شد.

کار ستاره پاریس به بیمارستان کشید!
کار ستاره پاریس به بیمارستان کشید!

فابین رویز

رویز، بازیکن اصلی تیم پاریسی، پس از یک دوئل هوایی در نیمه خانگی لوور، از ناحیه کتف دچار مصدومیت شد. او که از شدت درد به خود می‌پیچید، مجبور شد با برانکارد از زمین خارج شود و در ادامه راه را برای مانوئل اوگارته باز کرد. گزارش های اولیه از باشگاه پاریسی شدت وضعیت را تایید می کند و نشان می دهد که هافبک اسپانیایی به دلیل دررفتگی حاد کتف مستقیماً به بیمارستان منتقل شد.

انریکه

لوئیز انریکه، سرمربی پاری سن ژرمن در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی از مصدومیت رویز ابراز نگرانی کرد. و گفت: “در مورد فابیان، من دقیقاً مطمئن نیستم که چه مشکلی برای او وجود دارد، اما او درد زیادی داشت. من بسیار متاسفم زیرا او در فرم خوبی بود.”

با وجود پیروزی مقابل لوور، پاری سن ژرمن در حالی که برای بازی خانگی بعدی خود در لیگ 1 مقابل نانت حاضر می شود. با موقعیتی چالش برانگیز روبرو است. غیبت رویز و دوناروما که به دلیل اخراجش با محرومیت مواجه است. بدون شک یک شکست بزرگ برای تیم خواهد بود.

فابین رویز
فابین رویز

نتیجه

پیروزی پاری سن ژرمن مقابل پابان، کسب پیروزی 2-0 و افزایش 4 امتیازی برتری خود نسبت به نیس، تحت الشعاع مصدومیت ناگوار فابیان رویز قرار گرفت. و این تیم برای پر کردن بازی های آتی خود با خلاءهای مهمی مواجه شد.

Pooria
3 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *