این نام بزرگ هیچ خطری برای باشگاه استقلال ندارد!

دعوت کردن جواد نکونام از آتیلا حجازی برای حضور در تمرینات استقلال یکی از حرکات قابل توجه سرمربی جدید و جوان باشگاه است. در ادامه سایت ورزشی با ما همراه شوید. این نام بزرگ هیچ خطری برای باشگاه استقلال ندارد!

این نام بزرگ هیچ خطری برای باشگاه استقلال ندارد!

به گزارش سایت ورزشی، دعوت از آتیلا حجازی برای حضور در تمرینات استقلال توسط نکونام انجام گرفت. شاید در نگاه اول این یک حرکت ساده و پیش پا افتاده است. ولی این دقیقا همان کاری است که سالها از سمت خیلی از مربیان در این باشگاه دریغ شده است. شاید در نگاه خیلی ها آتیلا به فکر جایگاه در تیم است. اما آتیلا فرزند حجازی فقید اسطوره باشگاه آبی ها است. که هیچ خطری برای باشگاه ندارد و اصلا هم قرار نیست جای هیچ مربی و کادر فنی و مدیری را بگیرد. در روز گذشته آتیلا در کنار نکونام عکس یادگاری گرفتند. و در کمپ تمرینات باشگاه حضور پیدا کرده و از نزدیک شاهد تمرینات باشگاه بود.

قطعا برخی از افراد قبل از نکونام برای حفظ احترام خانواده ناصر حجازی طفره رفته بودند بر کسی پویشیده نیست. اما جواد نشان داد که این روزها تمام ظرفیت های موجود را برای بهتر شدن موقعیت تیم استفاده می نماید. احترام به پیشکسوت ها و اسطوره های فوتبال و خانواده های آنها جزو ارزش گذاری فوتبالی مخصوصا در استقلال است. احترام به فرزند ناصرخان و حضورش در تمرینات آبی ها به بقیه ثابت کرده است. که نام این بزرگمرد فوتبال ایران هرگز فراموش نمی شود. بازیکنان و شاگردان آقا جواد نیز متوجه شدند که اسطوره های فوتبال نظیر حجازی حرمت زیادی دارند و نامشان ماندگار است. و در نتیجه یک درس و حرکت بزرگ برای آنها در میادین ورزشی است. قطعا باید تیم های دیگر نیز چنین رویکردی را در قبال پیشکسوت های خود در پیش بگیرند!

حمله پسر ناصر حجازی به مدیران تراکتور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *