تهدید شدن گالتیه

تهدید شدن گالتیه با 5000 ایمیل

نوشته شده در ورزشی چند روزی است که کریستوف گالتیه سرمربی پی اس جی به خاطر حرف هایی که راجع به سیاهپوستان و مسلمانان زده به شدت تحت فشار تهدید ها قرار گرفته است.

کریستوف گالتیه، سرمربی پاری سن ژرمن، برای اولین بار از زمانی که در روز چهارشنبه ادعا شد  در فصل گذشته در زمان هدایت تیم OGC نیس اظهاراتی تبعیض آمیز نسبت به بازیکنان OGC Nice کرده است، علنا ​​صحبت کرد  .  تاکتیک‌دان فرانسوی پیش از بازی روز شنبه با RC Lens صحبت می‌کرد و همانطور که وکیل او اولیویه مارتین در اوایل هفته به خبرگزاری فرانسه گفت، به “شوک عمیق” خود از تحولاتی که “قاطعانه آن را رد می‌کند” اعتراف کرد. قهرمان لیگ 1 با لیل OSC در سال 2021 “از شنیدن اظهارات توهین آمیز و توهین آمیز شگفت زده شد” که بخشی از یک ایمیل داخلی فاش شده بود و او این داستان را روز جمعه در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی PSG بیان کرد. 

تهدید شدن گالتیه
تهدید شدن گالتیه

گالتیه گفت: «مانند بسیاری از شما، من عمیقاً از نظراتی که به من نسبت داده شده و برخی به شیوه‌ای غیرمسئولانه منتشر کرده‌اند، شوکه شده‌ام». “آنها من را در اعماق انسانیتم مورد اصابت قرار دادند. من فرزندی از مسکن شورایی هستم که در تنوع با ارزش های به اشتراک گذاری و احترام به دیگران بزرگ شده ام – صرف نظر از منشاء، رنگ یا مذهب. تمام زندگی من به عنوان یک مرد، به عنوان یک فوتبالیست و حالا به عنوان مربی، دغدغه تقسیم و خوب زندگی کردن با دیگران را دیکته کرده است، نمی توانم بپذیرم که نام من و خانواده ام اینطور کثیف شود. 

“بنابراین، من تصمیم گرفتم از هر کسی که ناموسم را تهدید می کند شکایت کنم. من فقط می توانم به بازجویی راضی باشم. من به سیستم قضایی کشورم اعتماد دارم. برای اینکه بگذارم آنها در آرامش کامل کار کنند، کاری نمی کنم. هر گونه نظر بیشتر در مورد این موضوع، پاری سن ژرمن یک بازی بسیار مهم را در این شنبه مقابل لنز برگزار می کند – تمام انرژی و تمرکز من روی این هدف معطوف شده است.”

پاری سن ژرمن  ادعاهای چهارشنبه به CBS Sports مبنی بر اینکه ناصر الخلیفی، رئیس و مدیرعامل، در حال انجام تحقیقات داخلی  در مورد گالتیه است و اکنون موضع قطعی گرفته است را رد کرد.

 

تهدید شدن گالتیه
تهدید شدن گالتیه
sajjad
15 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *