سه بازیکن النصر بازی با پرسپولیس را از دست دادند

بر اساس اعلام روزنامه الریاضیه سه تا از فوتبالیست های النصر در مسابقه با پرسپولیس به طور قطعی غایب خواهند بود. در ادامه سایت ورزشی با سه بازیکن النصر بازی با پرسپولیس را از دست دادند همراه ما باشید.

سه بازیکن النصر بازی با پرسپولیس را از دست دادند

سه بازیکن النصر بازی با پرسپولیس را از دست دادند

به گزارش سایت ورزشی ، کاروان النصر در شرایطی صبح امروز به تهران می آیند. که بزرگترین روزنامه عربستان خبر از غیبت قطعی سه بازیکن در دیدار حساس با پرسپولیس داد. روزنامه الریاضیه به نقل از منابع آگاه بیان داشت: دستیاران لوئیس کاسترو به این سرمربی پرتغالی توصیه نمود که سکو فوفانا هافبک ساحل عاجی ، ایمن یحیی و مهاجم و عبدالله مادو مدافع تیم النصر در مقابل قرمزهای تهران مسابقه نخواهند داد. این دیدار جزو حساس ترین مسابقات هفته لگی قهرمانان آسیا به شمار می رود که تمامی نگاه ها خبرگزاری های دنیا به این بازی خواهد بود. بنابراین پرسپولیس باید با تمام توانش در این دیدار امتیاز بدست بیاورد تا بعدا در عربستان دچار مشکل نشود.

سه بازیکن النصر بازی با پرسپولیس را از دست دادند

بر اساس اعلام منابع دستیاران قصد دارند به این سه نفر تمرینات قدرتی بیشتری دهند و سطح تناسب اندام آنها را بعد از آسیب دیدگی عضلانی این بازیکنان در هفته های اخیر از تمرین باز داشته بود را افزایش دهند. این در شرایطی است که کاسترو هنوز نام پنجمین بازیکن خارجی مورد نظر را برای این دیدار انتخاب نکرده است. حضور مارسلو بروزوویچ ، مانه و آمریک لاپورت در مقابل پرسپولیس قطعی شده و از بین رونالدو ، تالیسکا و الکس تلس یک بازیکن خط خواهد خورد. اعضای این تیم صبح امروز با هواپیمای اختصاصی راهی ایران می‌شود و بازیکنان النصر عصر دوشنبه آخرین جلسه تمرینی خود را در ورزشگاه آزادی انجام خواهد داد. به نظر شما نتیجه دیدار النصر و عربستان چه خواهد شد؟ لطفا نظرات و دیدگاه تان را در بخش کامنت ها درج نمایید.

mohamadnd
19 سپتامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *