اعتراض تند تراکتورسازی

تیم تراکتوسازی تبریز نسبت به پایان لیگ در مرداد ماه اعتراض تندی را بر علیه سازمان لیگ مطرح کرد. تراکتور عنوان نمود که اتمام لیگ در مرداد ماه 1402 به ضرر باشگاه هایی نظیر تراکتورسازی تبریز است که بازیکنان خارجی زیادی دارد. در ادامه سایت ورزشی با اعتراض تند تراکتورسازی همراه ما باشید.

 

اعتراض تند تراکتورسازی

به گزارش سایت ورزشی ، سهیل مهدی چند وقت پیش اعلام نمود که فوتبال لیگ برتر ایران در مرداد ماه به پایان می رسد. برای اولین بار در تاریخ لیگ ایران، فوتبال به صورت 12 ماهه برگزار خواهد شد. این موضوع باعث تعجب و اعتراض سریع مظفری زاده مدیر تیم تراکتور شده است. این مدیر فوتبالی نسبت به تعطیلی طولانی لیگ انتقادات زیادی مطرح نمود. او در ادامه بیان داشت: تراکتور در دو ماه تنها سه بازی رسمی انجام خواهد داد. ایشان همچنین نسبت به لغو بازی خانگی سرخپوشان تبریزی اعتراض نمود و نوشته در برنامه سازمان لیگ ، تراکتور 4 بازی خارج از خانه موالی را انجام داده که این یک موضوع سوال برانگیز می باشد.

اعتراض تند تراکتورسازی

تیم تراکتورسازی تبریز در این فصل با خرید بازیکنان مطرح خارجی و ایرانی می خواهد یکی از مدعیان اصلی قهرمانی باشد. اما نکات عجیبی در روزهای اخیر باعث شد تا مدیر این باشگاه نسبت به برگزاری 12 ماهه لیگ برتر اعتراض داشته باشد. این کار برای حفظ بازیکنان خارجی را کمی سخت می کند و سرخپوشان تبریزی به چهار عوض خارجی خود اعلام نمودند که احتمالا لیگ برتر در اردیبهشت یا خرداد ماه به اتمام می رسد. روند معمول لیگ برتر نیز برگزاری 8-9 ماهه مسابقات است و حالا با برگزاری جام ملتهای آسیا، طبیعتا این زمان می‌توانست حداکثر به 10 ماه افزایش پیدا کند. احتمالا باشگاه تراکتور در روزهای آینده اعتراض بیشتر و مکتوبی را علیه برنامه سازمان لیگ خواهد داشت. به نظر شما آیا انجام بازی ها تا مرداد ماه کار درستی است؟ لطفا نظرات و دیدگاه تان را در بخش کامنت ها بنوسید.

mohamadnd
2 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *