بی احترامی جاناتان پیرس مفسر تلویزیون به سرود تیم ملی

جاناتان پیرس مفسر تلویزیونی مسابقه فرانسه و مراکش جام جهانی زنان در زمان پخش سرود تیم ملی فرانسه صحبت نمود و به همین دلیل انتقادات زیادی را بر علیه خودش بر انگیخت. در ادامه سایت ورزشی با بی احترامی جاناتان پیرس مفسر تلویزیون به سرود تیم ملی همراه ما باشید.

بی احترامی جاناتان پیرس مفسر تلویزیون به سرود تیم ملی

به گزارش سایت ورزشی ، در مسابقه سه شنبه بین تیم های زنان فرانسه و مراکش در خلال مسابقات جام جهانی بانوان برگزار شد. صدای جاناتان پیرس مفسر تلویزیون بی بی سی در پس زمینه شنیده شد. این مفسر به دلیل این سخنان در زمان پخش سرود مورد انتقاد افراد زیادی در شبکه های اجتماعی قرار گرفت. تلویزیون بی بی سی جدیدا مجبور به عذرخواهی شد. زیرا یکی از روزنامه نگارهای آنها در کنفرانس مطبوعاتی در جام جهانی زنان از کاپیتان مراکش غیزلان چبک یک سوال نامناسب پرسید. حالا آنها به دلیل اینکه پیرس در زمان پخش سرود تیم ملی فرانسه در حال غر غر کردن بود. احتمالا دوباره باید عذرخواهی نمایند.

بی احترامی جاناتان پیرس مفسر تلویزیون به سرود تیم ملی

حرف های پیرس باعث شد تا سرود ملی فرانسه شنیده نشود. سپس او از شخص پشت صحنه پرسید: «آیا صدای من پخش می‌شد؟» بیننده هایی که این صحنه را دیدند سریعا به این خطا واکنش نشان دادند. از تلویزیون بی بی سی به دلیل غیر حرفه ای بودن در پخش مسابقات انتقاد نمودند. در توییتر نوشته شد: «یک اجرای کاملاً بی‌نظیر از سرود ملی فرانسه با حضور جاناتان پیرس». یکی دیگر از هواداران ناراضی نوشت: «یک نفر به جاناتان پیرس بگوید که صحبت کردن در حین پخش سرود ملی بی‌احترامی است.»

البته این نخستین بار نیست که مفسر 63 ساله اشتباهاتی را مرتکب شد. قبلا نیز در بازی لیورپول قبل از کسب اولین عنوان قهرمانی لیگ برتر را عنوان قهرمانی معرفی کرد. یک بار دیگر نیز به اشتباه بازی جام جهانی ۲۰۱۸ را به عنوان جام حذفی معرفی کرده بود. فرانسه در دیدار مرحله حذفی مقابل مراکش با نتیجه ۴ بر ۰ پیروز شد و به مرحله یک‌چهارم نهایی صعود کرد.

mohamadnd
10 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *