بیست و هفت ستاره لیگ برتر در آستانه محرومیت

بیست و هفت ستاره لیگ برتر در آستانه محرومیت.با تشدید فصل لیگ برتر، سایه احتمالی محرومیت بازیکنان به شدت بر سر چندین باشگاه درجه یک سایه افکند. با توجه به بازی های حساس در افق. تعداد خیره کننده 27 بازیکن خود را به طور خطرناکی در آستانه محرومیت قرار می دهند که محصول بازی های سخت و لحظات داغ در زمین است.

بیست و هفت ستاره لیگ برتر در آستانه محرومیت

برونو فرناندز

بیست و هفت ستاره لیگ برتر در آستانه محرومیت
بیست و هفت ستاره لیگ برتر در آستانه محرومیت

کاپیتان منچستریونایتد، در مرکز این لبه چاقوی انضباطی قرار دارد. رهبری او در طی این دوره خائنانه مورد آزمایش قرار خواهد گرفت. یونایتد که در هفته‌های آینده با حریفان قدرتمندی در لیورپول. وستهم و استون ویلا روبرو می‌شود، نمی‌تواند اشتباهات اشتباهی را تحمل کند. به‌ویژه که نفوذ فرناندز و جرقه‌های خلاقانه او برای خط هافبک آنها بسیار مهم است.

خطر محرومیت زمانی به وجود می‌آید که لیگ برتر تحت سیستمی کار می‌کند که در آن بازیکنانی که تعداد مشخصی کارت زرد در طول فصل جمع‌آوری می‌کنند. یک بازی محروم می‌شوند. آستانه فعلی به طور نامطمئنی نزدیک است – بازیکنانی که چهار کارت زرد به نام خود دارند. تنها یک قدم اشتباه با محرومیت فاصله دارند، و با 14 بازی در حال حاضر. حاشیه خطا بسیار کم است. در بازی نوزدهم، این کارت‌های زرد دوباره تنظیم می‌شوند و تهدید این محرومیت خاص را از بین می‌برند، اما تا آن زمان، بازیکنان باید با احتیاط قدم بردارند.

تیم چلسی

تیم چلسی
تیم چلسی

با نقل و انتقالات مجموعی بالغ بر 157 میلیون پوند. چندین ستاره دارد که بخشی از این آمار نگران کننده هستند. عملکرد آنها کلید آرزوهای چلسی است . هرگونه غیبت به دلیل محرومیت ممکن است برای این تیم در رقابت های داخلی و اروپایی گران تمام شود.

به طور مشابه، یک ستاره خوش فرم از آرسنال خود را در این وضعیت مخاطره آمیز می بیند و به نگرانی های باشگاهی می افزاید که اغلب به عملکرد ثابت افراد برجسته خود برای حفظ جایگاه خود در بالای جدول متکی است.

لیگ برتر

لیگ برتر
لیگ برتر

به همان اندازه که در خارج از زمین بازی می‌کند، استراتژی هم دارد. باشگاه‌هایی مانند ویا، اورتون، لوتون و شفیلد یونایتد که هر کدام سه بازیکن با چهار زرد زرد دارند. به مدیریت زیرکانه و شاید کمی شانس نیاز دارند تا تیم‌های خود را دست نخورده نگه دارند.

درام‌های خارج از زمین، روایت را بیشتر رنگ می‌کنند، با گزارش‌هایی مبنی بر نارضایتی که ظاهراً رختکن منچستریونایتد را درگیر کرد. اصطلاح «مارها» در مورد آشفتگی داخلی در زمانی که وحدت بیش از همه مورد نیاز است. مورد استفاده قرار گرفت. نحوه برخورد باشگاه با چنین مسائلی ممکن است به خوبی بر عملکرد آنها در این زمان های آزمایشی منعکس شود.

بنابراین

بنابراین
بنابراین

در حالی که لیگ برتر به سمت جنون دوره جشن پیش می رود، تعادل بین پرخاشگری و کنترل. بین قاطعیت و احتیاط، تبدیل به طناب محکمی می شود که این 27 بازیکن و در نتیجه باشگاه هایشان باید طی کنند. با وجود شبح تعلیق در هر مسابقه، “بازی زیبا” به همان اندازه که یک مسابقه فیزیکی به یک نبرد روانی تبدیل می شود. هواداران و باشگاه ها به طور یکسان نفس خود را حبس می کنند و امیدوارند که نظم و انضباط بر اشتیاق به اندازه کافی غلبه کند تا از غیبت های پرهزینه ای که می تواند نتیجه فصل را تغییر دهد، جلوگیری کند.

Hesam
5 دسامبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *