عکس دیده نشده محمدرضا گلزار و فیروز کریمی

محمد رضا گلزار ستاره معروف سینمای ایران می باشد. گلزار معروف به سوپراستار ایرانی در امسال ازدواج کرده است. اما در چند روز اخیر عکس جالبی از دوران کودکی ایشان در کنار فیروز کریمی منتشر شده است. در ادامه سایت ورزشی با عکس دیده نشده محمدرضا گلزار و فیروز کریمی همراه شوید.

عکس دیده نشده محمدرضا گلزار و فیروز کریمی

به گزارش سایت ورزشی ، محمد رضا گلزار به دلیل علاقه شدید به ورزش های مختلف نظیر والیبال و فوتبال همیشه مورد توجه ورزش دوستان قرار داشت. عکس جالبی از دوران کودکی او با پیراهن پاس تهران در کنار فیروز کریمی منتشر شده است. تصویر مربوط به دوران بازی فیروز کریمی در پاس می باشد که سوپر استار سینمای ایران در کنار فیرو کریمی قرار دارد.

فیروز کریمی بخش زیاد و عمده دوران فوتبالی خودش را در تیم پاس تهران گذرانده است. مهم ترین افتخار مربیگری اش نیز قهرمانی در جام باشگاه های آسیا به همراه این تیم می باشد. گلزار کوچک با پیراهن پاس در زمین فوتبال حاضر شد. و در عکس تیمی آنها در شروع بازی کنار فیروز کریمی نشسته بود. و حالا این تصویر پس از گذشت چند دهه مورد توجه قرار گرفته است. البته گلزار همیشه در کنار افراد سلبریتی و ورزشکار دیده شده است. اما حضور او در دوران کودکی جالب توجه است.

"</p

mohamadnd
19 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *