لیست 14 نفره تیم ملی والیبال ایران برای هفته سوم لیگ ملتهای والیبال

لیست 14 نفره تیم ملی والیبال ایران برای هفته سوم لیگ ملتهای والیبال. تیم ملی والیبال ایران فهرست خود را برای حضور در هفته سوم لیگ ملت‌ها اعلام کرد و مرحله حساسی را در مرحله مقدماتی این مسابقات رقم زد. در حالی که دو تیم برای رسیدن به مرحله نهایی رقابت می کنند، ایران در دیداری مورد انتظار به مصاف فرانسه می رود. با سابقه رویارویی های نزدیک دو ملت، هر دو تیم مشتاق کسب پیروزی و ارتقای جایگاه خود در این رقابت ها هستند. نگاهی دقیق به لیست تیم ایران در این هفته مهم بیندازیم.

بازیکنان تیم ملی والیبال قبل از شروع بازی
بازیکنان تیم ملی والیبال قبل از شروع بازی

تیم ملی والیبال ایران فهرست بازی های هفته سوم لیگ ملت ها را اعلام کرد

تعیین هفت تیم نهایی

مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها 2023 با برگزاری هفته سوم و پایانی از 13 تا 19 جولای به اوج خود می‌رسد. این مرحله شاهد 32 بازی در آناهیم آمریکا و پاسای فیلیپین خواهد بود. نتیجه این دیدارها هفت تیم راه یافته به مرحله نهایی را مشخص می کند. تایید شد که لهستان میزبان مرحله نهایی خواهد بود و یک لایه هیجان اضافی به مسابقات اضافه می کند.

ایران و فرانسه یک رقابت شدید

تیم ملی والیبال ایران قرار است هفته سوم لیگ ملت ها را با مصاف با فرانسه آغاز کند. این دیدار ساعت 3 بامداد چهارشنبه 14 جولای در آناهیم آمریکا برگزار می شود. هر دو تیم برای کسب جایگاه مطلوب در جدول رده بندی این تورنمنت معتبر به دنبال پیروزی خواهند بود. این دیدار یازدهمین دیدار تیم های والیبال بزرگسالان ایران و فرانسه را رقم خواهد زد.

برخوردهای قبلی و چالش پیش رو

در دیدارهای قبلی تیم ایران موفقیت های محدودی را مقابل همتایان فرانسوی خود تجربه کرده بود. از ده بازی انجام شد، ایران تنها یک پیروزی را در یک تقابل نزدیک پنج ست کسب کرد. در همین حال، فرانسه در 9 رویارویی پیروز ظاهر شد. این تاریخ یک لایه انگیزه اضافی برای تیم ایران می افزاید زیرا آنها به دنبال غلبه بر رکورد قبلی خود و کسب یک برد مهم هستند.

لیست 14 نفره تیم ملی والیبال ایران برای هفته سوم لیگ ملتهای والیبال
لیست 14 نفره تیم ملی والیبال ایران برای هفته سوم لیگ ملتهای والیبال

لیست تیم ملی والیبال ایران در هفته سوم

تیم ملی والیبال ایران فهرست خود را برای هفته سوم لیگ ملت‌ها اعلام کرد. اسامی بازیکنان منتخب به شرح زیر است

پاسورها

جواد کریمی
علی رمضانی

سرعتی‌زن‌ها

سید محمد موسوی
مهدی جلوه
محمد ولی زاده

پشت خط زن‌ها

بردیا سعادت
علی حاجی پور

دریافت کننده های قدرتی

مرتضی شریفی
امیرحسین اسفندیار
آرمین افشین فر
پوریا حسین خانزاده
شهروز همایونفرمانش

لیبروها

محمدرضا حضرت پور
محمدرضا معذن

<yoastmark class=

سروقامتان ایران

تیم ملی والیبال ایران فهرستی از بازیکنان مستعد در پست های مختلف را با دقت انتخاب کرد. پاس جواد کریمی و علی رمضانی نقش بسزایی در توزیع دقیق و کارآمد توپ برای هم تیمی های خود خواهند داشت. در رده بانوان سرعت، سید محمد موسوی، مهدی جلوه و محمد ولی زاده چابکی و سرعت خود را به میدان خواهند آورد و مانورهای تدافعی و تهاجمی سریع را تضمین می کنند.

بردیا سعادت و علی حاجی پور پشت خط زنان، مهارت های استراتژیک و جهش های قدرتمند خود را برای ایجاد موقعیت های گلزنی برای تیم به ارمغان می آورند. گیرنده های قدرتی از جمله مرتضی شریفی، امیرحسین اسفندیار، آرمین افشین فر، پوریا حسین خان زاده و شهروز همایونفرمانش ترکیبی از قدرت، تکنیک و تطبیق پذیری را در اختیار دارند که آنها را قادر می سازد هم در حمله و هم در مهار کردن برتری داشت.

بازیکنان لیبرو، محمدرضا حضرت پور و محمدرضا معذن که وظیفه حفظ دفاع مستحکم و اطمینان از انتقال روان بین حمله و دفاع را بر عهده دارند، تکمیل کنند.

تجزیه و تحلیل مربی

فهرست تیم ملی والیبال ایران نشان توازن تجربه و جوانی است و هر بازیکن مهارت ها و توانایی های منحصر به فرد خود را به جدول می آورد. کادر مربیگری به دقت نقاط قوت و ضعف تیم را تجزیه و تحلیل کرد و ترکیبی را انتخاب کرد که معتقد است شانس موفقیت تیم را به حداکثر می رساند.

با نزدیکی به هفته سوم لیگ ملت ها، تیم ایران تمرینات و آمادگی های فشرده ای را پشت سر خواهد گذاشت تا استراتژی های خود را به خوبی تنظیم کند و انسجام بین بازیکنان ایجاد کند. آنها قصد دارند در بازی خود مقابل فرانسه بیانیه ای قوی داشت و یک پیروزی حیاتی را بدست آورند که می تواند به طور قابل توجهی بر موقعیت آنها در جدول رده بندی تأثیر بگذارد.

اثر ماندگار

با توجه به اینکه لیگ ملت‌ها به عنوان سکویی برای تیم‌های بین‌المللی والیبال برای نشان استعداد خود و رقابت با بهترین‌ها عمل می‌کند، تیم ملی والیبال ایران مصمم است اثری ماندگار از خود به جای بگذارد و توانمندی خود را در صحنه جهانی نشان دهد. هواداران مشتاقانه منتظر مسابقات آتی هستند، جایی که بازیکنان مهارت ها، کار گروهی و اشتیاق خود را برای این ورزش در تلاش برای موفقیت در لیگ ملت های 2023 به نمایش می گذارند.

 

چهره عطایی مربی تیم ملی
چهره عطایی مربی تیم ملی

نتیجه

لیست 14 نفره تیم ملی والیبال ایران برای هفته سوم لیگ ملتهای والیبال در حالی که تیم ملی والیبال ایران خود را برای حضور در هفته سوم لیگ ملت ها آماده می کند، اعلام لیست این تیم زمینه را برای دیداری جذاب مقابل فرانسه فراهم کرد. ایران با هدف کسب جایگاه بهتر در جدول رده بندی، مصمم خواهد بود که رکورد قبلی خود را مقابل تیم فرانسه پشت سر بگذارد. در حالی که لیگ ملت ها به سمت مرحله نهایی پیش می رود، هواداران مشتاقانه منتظر نتیجه این نبردهای شدید در زمین والیبال هستند.

Hesam
4 جولای 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *