ادکلن رونالدو

طبق گزارش ورزشی کریستیانو رونالدو، افسانه فوتبال، معروف به دلیل مهارت‌هایش نه تنها به دلیل سبک بی‌نظیرش هم شناخته می‌شود. طرفداران اغلب سوال می‌کنند: “کریستیانو رونالدو ادکلن چی می‌زند؟”

عطر امضای رونالدو عطر “پی” از ژیوانچی است. این عطر به خاطر عطر وانیل شیرین و عناصر تند آن شناخته می‌شود. این عطر به درستی با شخصیت جذاب و چاریسمای رونالدو هماهنگ است. اگر می‌خواهید مانند کریستیانو رونالدو بویایی کنید، عطر “پی” از ژیوانچی انتخاب مناسبی است.

پس چرا کریستیانو رونالدو عطر “پی” از ژیوانچی را دوست دارد؟

ادکلن رونالدو
ادکلن رونالدو

این عطر، مورد علاقه او است که توسط منابع متعدد و اخبار تایید شده است. کریستیانو رونالدو، سوپراستار فوتبال پرتغالی، در دوران حرفه‌ای خود در باشگاه منچستر یونایتد بازی کرده و به عنوان کاپیتان تیم ملی پرتغال هم شناخته می‌شود. او به عنوان یکی از برترین بازیکنان تاریخ فوتبال به خاطر عملکرد فوق‌العاده‌اش شناخته می‌شود و بیش از 30 جایزه و عناوین لیگی را به دست آورده است.

رونالدو کاری را که تا 18 سالگی خود شروع کرده، ادامه داده و همچنان استعداد فوتبال خود را به معجبانش در سراسر جهان نشان می‌دهد. پایه طرفداران او شامل هم آقایان و هم بانوانی است که به خاطر استعداد و زیبایی‌های او از او تعجب می‌کنند.

به عنوان یک طرفدار رونالدو، احتمالاً مسیر شگفت‌انگیز فوتبال او را در حالی که تازه به عطر معروف او پی می‌پردازید، می‌شناسید و فقط می‌خواهید بدانید که عطر مورد علاقه او چیست.

درباره ادکلن رونالدو بیشتر بدانید

“پی” توسط ژیوانچی در سال 1998 معرفی شد و فوراً در صنعت عطرفروشی موفق شد. ترکیب خوشبوی وانیل شیرین با عناصر بادامی و تند و تازه‌ای است که این عطر را جذاب می‌کند.

“پی” از ژیوانچی دارای نت‌های پرتقال ماندارین، تراگون، رزماری و ریحان هست. همچنین نت‌های آنیس، نارنجک، ژرانیوم، یاسمنی علفی، بادام، تونکا بین، بنزوئین و سرو دارد.

آیا باید “پی” از ژیوانچی را استفاده کند چرا که کریستیانو رونالدو از آن استفاده می‌کند؟ پاسخ به سادگی است. اگر دوست دارید ترکیب شیرین، کلاسیک و تند را دوست دارید، ممکن است این انتخاب عالی برای شما باشد. با این حال، اگر فکر می‌کنید که شیرینی به سبک شما نمی‌پیوندد، ممکن است بخواهید گزینه‌های دیگری را بررسی کنید.

در پایان، عطر مورد علاقه کریستیانو رونالدو، “پی” از ژیوانچی، سبک جذاب او را منعکس می‌کند. اگر طرفدار همزمان مهارت‌های فوتبالی او و انتخاب عطری از او هستید، ممکن است بیابید که “پی” برای شما هم یک عطر پربازخورد باشد.

sajjad
1 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *