بنزما کی به ایران می آید؟

کریم بنزما بازیکن ستاره فوتبال جهان که در رئال مادرید حضور درخشانی را به مدت چند سال تجربه کرد و توانسته بود قهرمانی زیادی را با این تیم پشت سر بگذارد. اما در لیگ عربستان برای خرید بزرگترین ستاره های فوتبال همیشه مشتری دست به نقد وجود دارد. بنزما به الاتحاد پیوست و در لیگ آسیا نیز باید با این تیم بازی انجام دهد. اما نکته جالب توجه این بود که سپاهان در قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در مقابل الهلال پرستاره قرار گرفت. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید تا بدانید بنزما کی به ایران می آید؟

بنزما کی به ایران می آید؟

به گزارش سایت ورزشی ، باشگاه سپاهان اصفهان نیز در کنار پرسپولیس جزو بدشانس ترین تیم ها در قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا بودند. هواداران بدشانس زردپوشان اصفهانی البته از یک منر خوش شانس هستند که می توانند برنده آخرین توپ طلا را در شهر زیبای نصف جهان ببینند. اما سوالی در ذهن طرفداران فوتبال ایران شکل گرفته که آیا واقعا کریم بنزما و رونالدو و نیمار می توانند برای فوتبال به کشور ایران بیایند. سپاهان در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا باید با تیم پرستاره الاتحاد عربستان بازی کند، تیمی که کریم بنزما، انگولو کانته و کلی ستاره دیگر را در ترکیبش می بیند. سپاهان در سید 2 قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا حضور داشت و در سید یک به تیم الاتحاد عربستان برخورد کرد.

بنزما کی به ایران می آید؟

الاتحاد تیم قدرتمند و پرستاره ای است که کریم بنزما به عنوان آخرین برنده توپ طلای فوتبال اروپا در ترکیبش قرار گرفته و همچنین انگولو کانته و بسیاری ستاره دیگر نیز در این تیم بازی می کنند. کاملا طبیعی است که تماشاگران اصفهانی از یک سمت خوش شانس بودند که فوق ستاره فوتبال جهان را در ترکیب تیم رقیب مشاهده می کنند. اما از طرفی نیز بدشانس هستند که چرا تیم آنها کار بسیار سختی برای صعود از گروه خودش دارد. همچنین نیروی هوایی عراق و آلمالیق ازبکستان دیگر تیم های همگروه سپاهان هستند که تیم های چندان سختی به نظر نمی رسند.

بنزما کی به ایران می آید؟

آیا ورود رونالدو و نیمار و بنزما به ایران امکان پذیر است؟

البته یورو نیوز در یک خبری از ورود سه ستاره مشهور فوتبال جهان به ایران گفت. قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا روز پنج شنبه برگزار شد که براساس آن پرسپولیس با النصر که رونالدو را در اختیار دارد، همگروه شد. سپاهان دیگر نماینده ایران با الاتحاد عربستان که کریم بنزما ستاره فرانسوی را در اختیار داشته در یک گروه قرار دارد. باشگاه فوتبال نساجی هم با الهلال عربستان که جدیدا نیمار را خریداری کرد ، بازی می کند.

در صورتی که مشکلی برای میزبانی تیم های ایرانی پیش نیاید و مصدومیت گریبان ستارگان لیگ عربستان را نگیرد. رونالدو ، نیمار و بنزما برای برگزاری مسابقات تیم هایشان در مقابل حریفان ایرانی به این کشور سفر می کنند. به نظر شما آیا امکان حضور ستاره های مطرح فوتبال جهان در کشور عزیزمان ایران فراهم می شود؟ باید ببینیم که در روزهای آینده چه اتفاقاتی می افتد و مشکلات و زیرساخت ها و امکانات موجود می تواند حل شود؟

 

رونالدو کی به ایران می آید؟

mohamadnd
27 آگوست 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *