طارمی به کدام تیم می رود؟

طبق گزارش ورزشی بدون شک مهدی طارمی پرخبرترین تابستان دوران حرفه‌ای خود را تجربه می‌کند. مهاجم ایرانی به بزرگترین باشگاه‌های اروپایی نظیر منچستریونایتد، میلان، رم و مارسی لینک شده است و حالا جدیدترین انتقال احتمالی او روی میز است، یک گزینه هیجان انگیز: اینتر میلان.

قرارداد قرضی روملو لوکاکو با اینتر به پایان رسیده و تاکنون مذاکرات با چلسی برای دائمی کردن این انتقال بی‌نتیجه بوده است. تیم لندنی باید سریعا پرونده مهاجم بلژیکی را ببندد اما اینتر حاضر نیست برای این بازیکن مبلغی بیش از 30 میلیون یورو را بپردازد و چلسی نیز تمایلی به انتقال قرضی بیگ روم ندارد و تنها در ازای نزدیک به 40 میلیون یورو، حاضر است این بازیکن را بفروشد.

اینتر یا میلان؟ طارمی به کدام تیم می رود؟

طارمی به کدام تیم می رود؟
طارمی به کدام تیم می رود؟

حالا آنگونه که پاسکواله گوارو، خبرنگار نزدیک به باشگاه اینتر، به رسانه Fcinter1908 گفته است، اصطکاکی میان اینتر و لوکاکو به وجود آمده است. این خبرنگار گفته است: بنظر می‌رسد عامل اصلی چرخش لوکاکو، اختلاف نظر بین آسیلیو و این بازیکن بوده اما اینتر احتمال تغییر نظر مجدد لوکاکو را هنوز درنظر دارد. در غیر این صورت گزینه آلترناتیو، مهدی طارمی است.

گوارو در ادامه مدعی شده که لوکاکو در روزهای اخیر پاسخ هیچ یک از کادر مدیریتی، اینزاگی و هم‌تیمی‌هایش را نمی‌داده و پس از چند روز، امروز پاسخ تماس‌هایش را داده که این موضوع باعث شده آسیلیو بابت رفتار بازیکن خشمگین شود و با او صحبت‌های پرتنشی داشته باشد. ولی باشگاه همچنان احتمال برگشت مهاجم بلژیکی را می‌دهد.

نکته جالب اینکه همزمان نیز جانلوکا دی مارزیو، دیگر خبرنگار معروف ایتالیایی از جدی بودن میلان برای جذب مهدی طارمی خبر داده است. دی مارزیو مدعی شده که میلان همزمان کار انتقال مهدی طارمی، آرنات دانجوما و تیجانی ریندرز را پیش می‌برد و قصد دارد این سه بازیکن را به خدمت بگیرد.

در روزهای گذشته نیز تمام نشریات ایتالیا اعلام کردند میلان فقط یک سهمیه برای جذب بازیکنان خارج از اتحادیه اروپا دارد و این تیم به دنبال جذب مهدی طارمی و ساموئل چوکوئزه، وینگر راست ویارئال است. در نتیجه روسونری باید انتخاب کند که مهاجم ایرانی را به خدمت بگیرد یا به سراغ بازیکن نیجریه‌ای برود که اکنون و طبق گفته‌های دی مارزیو، به نظر می‌رسد روسونری طارمی را انتخاب کرده است.

sajjad
17 جولای 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *