بررسی شایعات: کدام بازیکن بالاخره شماره‌ی 9 بعدی رئال خواهد بود؟

“پرونده امباپه” در حال حاضر رقابت را در میان مهاجمانی احتمالی بعدی رئال، مشکل‌تر کرده است. با لشکری از کاندیدها، بالاخره کدام بازیکن شماره‌ی 9 بعدی رئال مادرید خواهد بود؟ در این پست از ورزشی به بررسی شایعات در این باره می‌پردازیم.

شماره‌ی 9 بعدی رئال: وارث بنزما چه کسی است؟

کریم بنزما، میراثی متشکل از 25 عنوان قهرمانی و 354 گل از خود به یادگار می‌گذارد. خروج او باعث آغاز رقابتی سریع در بین شماره 9های اروپا برای تصاحب موقعیت خالی شده توسط مهاجم فرانسوی شده است.

رسالت رئال مادرید یافتن شبیه‌ترین نسخه کریم بنزما است. بازیکنی که شماره‌ی 9 بود ولی نقش شماره‌ی 10 را بازی می‌کرد. پوشیدن کفش‌های کریم بنزما، مسئولیت سنگینی برای نفر بعد خواهد بود.

دوران حرفه‌ای بنزما سرودی برای اختراع مجدد فوتبال او بود. او در ابتدا به آمار گلزنی که از بازیکنانی که در آن پست در آن باشگاه بازی می کنند، نمی‌رسید. با این حال، اکنون همه چیز متفاوت است. زیرا نیاز شرایط نقشه راه را تغییر داده است. رئال به دنبال یک مهاجم برای تضمین گلزنی در سیستم کارلو آنچلوتی است. رقابتی بین مهاجمان برای تبدیل شدن به مهاجم بعدی رئال مادرید وجود دارد. این رقابت پس از انتشار اخباری از پاریس در مورد آینده کیلیان امباپه کمی تغییر کرده است.

هری کین، ویکتور اوسیمن، روملو لوکاکو، کای هاورتز، خوسلو و رودریگو مورنو 6 مهاجمی هستند که در رادار رئال مادرید بوده‌اند. به لطف هوش مصنوعی Olocip سعی خواهیم کرد هر یک از آنها را بررسی کنیم تا بفهمیم کدام مهاجم می تواند مورد استفاده قرار گیرد. و همچنین بهتر از همه، در برنامه‌های کارلو آنچلوتی جای خواهد گرفت.

کیلیان امباپه (24): 41 گل و 10 پاس گل

مهاجم فرانسوی در پیست انفرادی می‌دود. اخبار حول امباپه، کمی معادلات در جذب بازیکن بعدی رئال را به هم ریخته است. باید بازار را مدام رصد کنید. منتظر فرصت های احتمالی باشید. او کمترین شباهت را به یک شماره 9 را دارد، اما در لیستی از جانشینان احتمالی بنزما، بیشتر مورد علاقه هواداران است. از آنجا که وقتی آمار یک نفر مانند امباپه (41 گل و 10 پاس گل) خوانده می شود، هدف این است که بدانیم چگونه مشخصات بازیکن را به درستی در یک سیستم فوتبال قرار دهیم.

هری کین (29): 32 گل و 5 پاس گل

بازیکن انگلیسی بهترین مهاجمی است که برای رئال مادرید مناسب است. زیرا او بازیکن هجومی است که با اقدامات خود ارزش بیشتری نسبت به هالند، مسی، امباپه و غیره به لطف توانایی‌هایش در گلزنی و خلق کردن دارد. کین شبیه بنزما است : یک گلزن، یک بازیکن ترکیبی، که همیشه دوست دارد با توپ در تماس باشد. او بسیار هوشمندانه به فضا نفوذ می کند. کین می‌داند چگونه با هوش بسیار بالایی مالکیت توپ را حفظ کند. او دید منحصر به فردی دارد… و علاوه بر همه اینها، او یک تمام‌کننده طبیعی است.

ویکتور اوسیمن (24): 31 گل و 5 پاس گل

ویکتور اوسیمن با 31 گل در 39 بازی به پدیده‌ی فوتبال اروپا تبدیل شد. این بازیکن از مسببان اصلی اولین قهرمانی ناپولی در 33 سال پس از دو قهرمانی دیگو مارادونا بود. تیم ایتالیایی همچنین رویای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا (به لطف 5 گل مهاجم نیجریه ای) را در سر داشت. تا اینکه در مرحله یک چهارم نهایی با میلان دیدار کرد. ماسک چشم نواز او محبوب ترین مورد در بین هواداران ناپولی بود. انفجار او در زمان لوچیانو اسپالتی ، پس از پیوستن به لیل در سال 2020 با مبلغ 50 میلیون، او را در لیست پرتقاضاترین شماره 9 قرار داده است.

روملو لوکاکو (30): 14 گل و 7 پاس گل

پایان بازی بلژیک مقابل کرواسی یکی از برجسته‎ترین تصاویر جام جهانی قطر را به جا گذاشت. روملو لوکاکو ، مهاجم ستاره تیم بلژیک، تعدادی گل خیره‌کننده را از دست داد. که باعث می شد کشورش در تورنومنت ماندگار شود. از مهاجمی که قرار بود در فوتبال جهان سلطنت کند انتظار زیادی می رفت. مصدومیت‌ها به تدریج تأثیر او را در زمین کاهش داد. در اینتر او برای مدتی از ترکیب اصلی خارج شد. اما در پایان فصل فرم واقعاً خوبی را نشان داد.

کای هاورتز (23): 9 گل و 1 پاس گل

هاورتز کم‌ترین شباهت را به یک مهاجم نوک دارد. او بیشتر یک بازیساز است. البته بخاطر نیازهای چلسی، او مجبور به تغییر پستش شد. مهاجم آلمانی علیرغم قد 190 سانتی متری خود به دلیل کلاس و هماهنگی با بازیکنان دیگر، در محوطه‌ی جریمه خطرناک است. او بازیکنی با کنترل توپ عالی، کیفیت و هوش فراوان و ظرافت در بازی عاقلانه توپ است.

خوسلو جایگزین ماریانو شد

کریم بنزما باید تلاش خود را مضاعف می کرد. و عملاً همه چیز را برای نیل به اهدافش انجام می داد. بالاخره نیز موفق شد. حداقل در فصل گذشته، که آمار او باعث شد تا توپ طلا را به دست آورد. با این حال، از دست دادن گل هایی که آنچلوتی با جدایی کریم و مارکو آسنسیو متحمل شده است ، خلایی را ایجاد کرده که پر کردن آن دشوار است. ابه همین خاطر، رئال مادرید به دنبال دو مهاجم است. شماره 9 مرجع و یک دیگری که می تواند کاملاً مکمل هم تیمی خود باشد. بازیکنی که روی نیمکت منتظر فرصت خواهد بود. بدین ترتیب، در نهایت در موقع مناسب، به کمک تیم و مهاجمان دیگر بیاید. این دقیقا همان چیزی است که خوسلو می‌تواند به تیم اضافه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *