دروازه‌بان بعدی چلسی مشخص شدند | دروازه‌بانان جدید از لالیگا می‌آیند؟

دروازه‌بان بعدی چلسی در پنجره‌ی نقل و انتقالاتی احتمالاً از لالیگای اسپانیا خواهند آمد. در این پست از “ورزشی” احتمال پیوستن دو دروازه‌بان جدید به چلسی را بررسی می‌کنیم.

خلاصه مطلب

مدیران چلسی در آخر هفته شاهد مسابقه بین والنسیا و بیلبائو بودند.

هدف بلند مدت چلسی گیورگی مامارداشویلی و اونای سیمون هستند.

دیوگو کاستا و آرون رمزدیل نیز در دست بررسی هستند.

دروازه‌بان بعدی چلسی از لالیگا می‌آید؟

مدیران چلسی برای تساوی 2-2 باشگاه اتلتیک بیلبائو مقابل والنسیا در روز یکشنبه حضور داشتند. دو دروازه بان گیورگی مامارداشویلی و اونای سیمون هر دو توسط مقامات آبی تماشا زیر نظر بودند

چلسی با وجود جذب روبرت سانچز و خورخه پتروویچ در تابستان، همچنان در جستجوی یک دروازه بان جدید است. هدف بلندمدت آنها مامارداشویلی در بالای لیست آرزوهای آنها قرار دارد.

مقامات استمفوردبریج در سکوها برای تماشای دروازه بان 23 ساله والنسیا در آخر هفته حضور داشتند. اما ظاهراً از فرصت یادداشت برداری در مورد سیمون از باشگاه اتلتیک بیلبائو نیز در همان زمان استفاده کرده اند.

سیمون 26 ساله دروازه بان اصلی تیم ملی اسپانیا است. پس از انتقال کپا آریزابالاگا به چلسی در سال 2018، جایگزین او در بیلبائو شد.

جذب یک دروازه بان جدید اولویت فوری چلسی نیست. آبی ها از سانچز به عنوان دروازه‌بان شماره 1 خود راضی هستند. اما در حالی که احتمال انتقال یک دروازه بان جدید در ژانویه بعید به نظر می رسد، ولی منابع “ورزشی” احتمال جذب یک دروازه‌بان را در زمستان رد نمی‌کنند.

بیشتر بخوانید: عصبانیت ایلکای گوندوگان از تیم بارسلونا در رختکن | همه متعجب شدند

 

آبی ها از سانچز به عنوان دروازه‌بان شماره 1 خود راضی هستند.
آبی ها از سانچز به عنوان دروازه‌بان شماره 1 خود راضی هستند.

گزینه‌های دیگر باشگاه

مدیران چلسی در حال رصد کردن همه جا هستند. زیرا آنها به دنبال یک دروازه بان طولانی مدت هستند. مقامات نیز در اوایل ماه جاری در سکوها به تماشای بازی دیوگو کاستا از پورتو در برابر بارسلونا نشسته بودند. این بازیکن ملی پوش پرتغالی را در تابستان امسال قبل از انتخاب خرید ارزانتر یعنی سانچز در نظر چلسی بود.

جردن پیکفورد بازیکن اورتون نیز تحت تعقیب چلسی قرار گرفته است. در حالی که آرون رمزدیل آرسنال نیز در تیررس چلسی است.

رمزدیل پس از حضور دیوید رایا در آرسنال، خوشحال است که برای جایگاهش در ورزشگاه امارات مبارزه کند. اگرچه منابع معتقدند اگر او در آینده‌ی قابل پیش بینی از ترکیب اصلی میکل آرتتا خارج خواهد شد. به همین علت ممکن است او هم صبرش را از دست بدهد.

در جاهای دیگر، چلسی همچنان مشتاق ادامه تلاش خود برای جذب استعدادهای جوان برتر بازی است. لنی یورو از لیل و والنتین بارکو از بوکا جونیورز نیز در لیست اهداف چلسی دیده می‌شوند.

Pooria
30 اکتبر 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *