فرزند سردار آزمون کیست؟

فرزند سردار آزمون کیست؟ سردار آزمون ستاره تیم ملی فوتبال ایران و تیم بایرلورکوزن آلمان جنجال های زیادی را در زندگی اش تجربه کرده است. از همسر و فرزند روسیه گرفته تا عکس های منتشر شده با دختران مختلف، حالا هم خبر جدیدی که این روزها مطرح شده و همسر رسمی ایشان باردار هست. فرزند جدید سردار به زودی به دنیا می آید. در ادامه سایت ورزشی همراه ما باشید.

 

فرزند سردار آزمون چه زمانی به دنیا می آید؟

سردار آزمون مهاجم گلزن تیم بایرلورکوزن آلمان تا چند ماه آینده پدر می شود. آزمون مهاجم خوب باشگاه آلمانی چندی قبل با دختر مورد علاقه اش در گنبد ازدواج کرد. حالا در آستانه پدر شدن قرار دارد و تا چند ماه آینده اولین فرزندشان را به دنیا می آورند. آزمون در این باره گفت: واقعا حس عجیب و خوبی است که متوجه می شوی به زودی پدر خواهی شد. انگار دنیا را به تو داده اند. حس فوق العاده ای که تا تجربه نکنی متوجه نمی شوی. خدا را شکر بابت این اتفاق زیبا و جذاب. چند روزی است که متوجه شدم قرار است پدر شوم. به همین دلیل خوشحالی زیادی انجام دادم. هیچ وقت این گل و این شادی را فراموش نمی کنم و همیشه در ذهنم باقی خواهد ماند.

فرزند سردار آزمون چه زمانی به دنیا می آید؟

سردار آزمون درباره جنسیت فرزندش و زمان به دنیا آمدن گفت: فعلا مشخص نیست و باید صبر کنیم. البته هیچ فرقی ندارد پسر باشد یا دختر و مهم سالم بودن آن است. خدا را بابت این اتفاق زیبا شکر می کند. بی صبرانه منتظرم فرزندم به دنیا بیاید که فکر می کنم اواخر شهریور ماه 1402 باشد.

 

فرزند روسی سردار آزمون کیست؟

سردار آزمون بازیکنی بود که همیشه با حواشی و جنجال های زیادی روبرو شده است. ماجرای ازدواج سردار آزمون و دختردار شدنش از یک زن روسی تا مدت ها در خبرگزاری های ایران و روس مطرح بود. سردار نسبت به این موضوع واکنشی نشان نداد. آزمون بازهم حواشی دامن گیرش شد.

فرزند روسی سردار آزمون کیست؟

دختر روسی که از آزمون به دلیل روابط جنسی و بچه دار شدن شاکی بود در آخرین اظهاراتش نسبت به مهاجم تیم ملی واکنش نشان داد. سردار آزمون زمانی که مهاجم تیم های زنیت و روبین کازان بود در کشور روسیه حضور داشت. در کنار درخشش برای تیم زنیت، حواشی زیادی نیز در زندگی شخصی اش به وجود آمد. مهم ترین مورد آن رابطه با یک دختر روسی بنام آلیا بود که حتی موضوع به دادگاه هم کشیده شد.

 

پرونده شکایت مادر روسی فرزند سردار:

پرونده جنجالی آزمون بارها در دادگاه روسیه بررسی شد و با درخواست تجدید نظر مهاجم فوتبال ایران روبرو شد و فعلا نتیجه نهایی آن نیز مشخص نشده است. در تازه ترین مورد این پرونده، آلیا دختر شاکی از سردار اظهارات بی سابقه ای را به زبان آورد. او ادعا کرد که کمک های سردار به نیازمندان و معلولان کاملا نمایشی است.

پرونده شکایت مادر روسی فرزند سردار

آلیا در ادامه گفت که سردار بعد از رای دادگاه به نفع من، از ارسال نفقه به دخترش خودداری کرد. من و فرزندم در شرایط سخت مالی قرار داریم و با کمک های دولت زندگی می کنیم. من تلاش کردم مستقیما با او تماس بگیرم. اما پاسخ نمی دهد. انتظار چنین کارهای ظالمانه ای از آزمون نداشتم. او فقط کارهای نمایشی انجام می دهد.به آسایشگاه معلولان می رود و دوربین ها هم آنجا هستند. مادر بچه اولی سردار آلیان نام دارد که حتی اسم بچه را نیز آزمون به او پیشنهاد کرد. اما بعدا زیر حرف هایش زده بود و اسم دیگری را روی فرزند گذاشت. حالا درخواست غرامت 760 هزار یورویی کرده است.

فرزند سردار آزمون

سردار آزمون اسم فرزند دوم خود را انتخاب کرد

مهاجم جوان تیم ملی فوتبال کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرام نام فرزند خودش را انتخاب نمود. به گزارش سایت ورزشی ، آزمون عکسی از دختر دوست صمیمی اش منتشر کرد و نوشت: نام فرزند آینده من ‘آیهان’ است. او در اینستاگرامش نوشت: اینم ازدختر کوچولوم، دختر یکی از دوستام که از کوچیکی با هم تو یک خونه بزرگ شدیم.

وی در ادامه نوشت: انشالله قسمت منم بشه که بابا شم، اسم نی نی مونم آیهان گذاشتیم. راستی این لباس سفید هم من واسش خریدم، واستون بهترینا رو آرزو میکنم.

سردار آزمون اسم فرزند دوم

mohamadnd
30 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *