سرمربی بعدی چلسی | کاندیداهای جایگزینی گراهام پاتر

پس از کمی بیش از شش ماه، دوران گراهام پاتر در چلسی به پایان رسید. مربی سابق برایتون عصر یکشنبه پس از انبوهی از عملکردهای ضعیف – که آخرین آنها در شکست 2-0 مقابل استون ویلا بود، از سمت خود برکنار شد. اما سرمربی بعدی چلسی چه کسی خواهد بود؟

سرمربی بعدی چلسی | کاندیداهای جایگزینی گراهام پاتر

اینکه تاد بوهلی چه کسی را به عنوان جانشین پاتر انتخاب خواهد کرد هنوز در هوا باقی مانده است، بنابراین برای کمک به مولتی میلیاردر، ما در ورزشی تصمیم گرفتیم فهرستی از کاندیداها را تهیه کنیم.

1-جولیان ناگلزمن

جولیان ناگلزمن جدی ترین کاندیدای مربیگری چلسی است
جولیان ناگلزمن جدی ترین کاندیدای مربیگری چلسی است

اولین نامی که بر لبان همه است.

جولیان ناگلزمن یکی از بهترین مربیان جوان فوتبال جهان است که اخیراً از بایرن مونیخ اخراج شده است. او در حال حاضر مربی آزاد است و منتظر شغل مناسب است.

تاتنهام نیز به دنبال این مربی است. اما انتقال به چلسی برای ناگلزمن که به نظر می رسد آماده انتقال به یکی از تیم های بزرگ لیگ برتر است، بسیار منطقی تر است.

2. مائوریسیو پوچتینو

مائورتسیو پوچتینو هم یکی از اصلی ترین گزینه هاست
مائورتسیو پوچتینو هم یکی از اصلی ترین گزینه هاست

سرمربی سابق تاتنهام از پایان فصل 2021/22 بیکار بوده و از سوی پاری سن ژرمن اخراج شده بود.

در حالی که سهام او پس از موفقیت معجزه آسای تاتنهام تا فینال لیگ قهرمانان اروپا بسیار پایین تر از سال 2019 است، پوچ همچنان می تواند گزینه جالبی برای بوهلی و همکارانش باشد. کاوش.

تیم‌های او در بهترین حالت خود فوتبال خیره‌کننده‌ای بازی می‌کنند و پس از یک فصل بازی‌های وحشتناک در استمفوردبریج، این دقیقا همان چیزی است که هواداران چلسی نیاز دارند.

3. لوئیس انریکه

لوئیز انریکه ی پرآوازه احتمالی کمی برای سرمربیگری دارد
لوئیز انریکه ی پرآوازه احتمالی کمی برای سرمربیگری دارد

یک مربی آزاد دیگر، نام “لوئیس انریکه” هواداران چلسی را آنطور که ممکن است پس از دوران موفقیت آمیز او در بارسلونا به وجد نیاورد.

فوتبال آهسته، روشمند و نسبتاً بی هدفی که اسپانیا به رهبری انریکه در جام جهانی بازی کرد، احتمالاً آخرین چیزی است که وفاداران آبی ها می خواهند بین الان تا پایان فصل ببینند.

4. زین الدین زیدان

زین الدین زیدان و آوازه ی لیگ قهرمانان او
زین الدین زیدان و آوازه ی لیگ قهرمانان او

به نظر می رسید زیدان برای حضور در تیم ملی فرانسه تلاش می کرد تا اینکه دیدیه دشان تصمیم گرفت بعد از یک جام جهانی تاثیرگذار در مسندش بماند.

اکنون، او به دنبال شغلی در جای دیگری است، و آن جای دیگر می تواند غرب لندن باشد.

سرمربی سابق رئال مادرید نام بزرگی است و مهارت‌های مدیریتی او در این مقطع بسیار افسانه‌ای است. مردی که لوس بلانکوس را به سه قهرمانی متوالی در لیگ قهرمانان اروپا رساند.

5. روبن آموریم

آموریم یکی از اصلی ترین گزینه های چلسی است
آموریم یکی از اصلی ترین گزینه های چلسی است

ورزشی متوجه شد که روبن آموریم زمانی که چلسی تصمیم گرفت توماس توخل را اخراج کند، از گزینه های اصلی این تیم بوده است.

در نهایت آنها گراهام پاتر را منصوب کردند، اما آموریم می تواند یک بار دیگر در صدر فهرست قرار گیرد. به ویژه حالا که پاتر نیز اخراج شده است.

باشگاه اسپورتینگ به دلیل سبک بازی جاه طلبانه و هجومی اش که منجر به موفقیت در لیگ برتر برای باشگاه فعلی او شده است، بسیار مورد توجه است.

Pooria
3 آوریل 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *