آیا مارکو وراتی به الهلال می‌رود؟ | ستاره‌ای دیگر در آستانه‌ی پیوستن به عربستان

ستاره‌ای دیگر از اروپا و پاریس سن ژرمن در آستانه لیگ عربستان قرار دارد. آیا مارکو وراتی به الهلال می‌رود؟ در این پست از ورزشی درباره‌ی احتمال انتقال وراتی به الهلال می‌پردازیم.

آیا مارکو وراتی به الهلال می‌رود؟

وراتی شاید با روبن نوس و سرگ میلینکوویچ ساویچ هم تیمی شود. الهلال هم تیمی او، کیلیان امباپه را نیز می‌خواهد.

الهلال به توافق با پاریس سن ژرمن برای مارکو وراتی، ستاره کهنه کار هافبک ایتالیایی نزدیک است.

باشگاه عربستانی لیگ برتر این هفته در حال مذاکره با PSG در مورد کیلیان امباپه بوده و یک پیشنهاد جهانی به ارزش 259 میلیون پوند ثبت کرده است. اما اکنون مشخص شده است که آنها تنها در مورد ستاره فرانسوی صحبت نمی‌کردند. بلکه رویکردی برای وراتی نیز وجود داشت.

الهلال اکنون به توافق با پاریس سن ژرمن نزدیک شده است. و همچنین پیشنهاد قرارداد سه ساله قابل توجهی به این بازیکن برای جذب او به ریاض داده است.

الهلال پس از آن اقدام کرد که کارگزاران وراتی به تعدادی از باشگاه ها اطلاع دادند که او در تابستان امسال گزینه های خود را بررسی می‌کند. اتلتیکو مادرید نیز علاقه مند بود. اما آنها نتوانستند به شرایط پیشنهادی در خاورمیانه نزدیک شوند.

وراتی نگرانی های زیادی در مورد آینده خود در پاریس سن ژرمن ایجاد کرده است. از جمله مسائل مربوط به برخورد با هم تیمی‌ها و دوستان خوب نیمار و امباپه بود. که در تصمیم‌گیری برای انتقال از پارک دو پرنس نقش داشت.

لوئیز انریکه، سرمربی جدید پاریس سن ژرمن، هوادار بزرگ وراتی است و می‌خواهد او را حفظ کند. در عوض، باشگاه بدون بازیکنی که برای اولین بار در سال 2012 در سن 19 سالگی به تیم ملحق شد، ادامه خواهد داد. و وراتی قرار است در کنار روبن نئوس و سرگ میلینکوویچ-ساویچ، یک هافبک چشمگیر الهلال را تکمیل کند.

Pooria
27 جولای 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *