آیا نیمار به بارسلونا می‌آید؟ | رفتن مسی، راه را برای نیمار باز کرد

بالاخره، بارسلونا و طرفدارانش از آمدن مسی ناامید شدند. با رفتن مسی به اینتر میامی، سوال تازه‌ای برای بارسلونا پیش آمده: آیا نیمار به بارسلونا می‌آید؟

خداحافظی مسی و بازگشت نیمار | آیا نیمار به بارسلونا می‌آید؟

در حالی که لئو مسی دیگر گزینه‌ای نیست، بارسلونا می‌تواند به سراغ یک آشنای قدیمی دیگر برود: نیمار.

اکنون که مسی به اینتر میامی در MLS رفته است، باشگاه کاتالان در حال کار بر روی ایده جذب یک بازیکن کلیدی دیگر است.

ژاوی با لئو صحبت کرده و معتقد بود که او نقش مهمی در بازی هجومی تیم خواهد داشت. اکنون که او به دنبال بازیکنی طراز اول برای کمک به رافینیا، دمبله و لواندوفسکی است. موضوعی که منابع نزدیک به باشگاه آن را تایید کرده‌اند.

شاید باورنکردنی، ولی نیمار در حال حاضر یک گزینه‌ روی میز است. در واقع، این بازیکن برزیلی قبلاً موافقت خود را با احتمال بازگشت به باشگاهی اعلام کرده است که در آن بین سال‌های 2013 تا 2017 عملکرد خوبی داشته است (105 گل و 76 پاس گل در 186 بازی رسمی). ولی در نهایت به طور غیرمنتظره از باشگاه خارج شد و به پاریس سن ژرمن پیوست.

اگرچه چراغ سبز از سمت بازیکن همیشه کمک کننده است اما حضور او در بارسلونا پیچیده به نظر می‌رسد. ظاهرا پاریس سن ژرمن مصمم به فروش او است. اما تحت هیچ شرایطی او را به قیمت کم نخواهند داد. به ویژه به باشگاهی مثل بارسلونا که روابط تیره و تاری با هم دارند. به همین دلیل، برای اینکه این مذاکره شانس موفقیت داشته باشد، بارسلونا باید هر چه زودتر، با بهبود وضعیت مالی، شانس خود را افزایش دهد.

ترجیحات ژاوی

اولویت ژاوی جذب یک مهاجم دوم، یک هافبک به جای بوسکتس و همچنین یک بازیکن وینگر است. چرا که او به فران تورس و آنسو فاتی اعتماد کامل ندارد. دوران حضور نیمار در پایتخت فرانسه رو به اتمام است. به احتمال زیاد این بازیکن برزیلی پس از اعتراض هواداران پاریسی، به پایان دوران حضورش در پی اس جی نزدیک باشد. وضعیت او اکنون 180 درجه تغییر کرده  و خود او نیز خواهان رفتن است. و البته، چهار باشگاهی که حاضراند برای جذب او، اقدام کنند.

لیگ برتر؟

طبق گزارش نشریه لو پاریسیان، چیزی که نیمار را متقاعد به کناره‌گیری کرده است، علاقه باشگاه های لیگ برتری مانند منچستریونایتد، چلسی و نیوکاسل است. هر باشگاهی شرایط متفاوتی دارد که برزیلی باید آن را ارزیابی کند. منچستریونایتد و نیوکاسل هر دو فصل آینده در لیگ قهرمانان اروپا حضور دارند، اما چلسی در رقابت های اروپایی بازی نخواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *