آیا صلاح به عربستان می‌رود؟ | لیورپول دو دستی صلاح را چسبیده است

لیورپول در بحبوحه علاقه مندی های لیگ حرفه ای عربستان ستاره‌اش را رها نمی‌کند. اما آیا صلاح به عربستان می‌رود؟ در این پست از ورزشی احتمال جدایی صلاح را بررسی می‌کنیم.

خلاصه

لیورپول تمایلی برای فروش صلاح نشان نداده است.

احتمالا این فوروارد در آینده برای بازی در عربستان سعودی آماده باشد.

الاتحاد باشگاهی است که ستاره مصر را هدف قرار می دهد.

آیا صلاح به عربستان می‌رود؟

محمد صلاح همچنان هدف لیگ برتر عربستان است. الاتحاد برای انجام این معامله آماده است. اما لیورپول تمایل چندانی برای پذیرش انتقال در این تابستان نشان نمی‌دهد.

صلاح به همراه پل پوگبا ، اهداف اصلی لیگ حرفه ای عربستان سعودی هستند. زیرا آنها به دنبال جذب بهترین استعدادهای فوتبال جهان هستند. در حالی که می خواهند برجسته ترین بازیکنان مسلمان در این ورزش در عربستان سعودی بازی کنند.

الاتحاد احساس می‌کند فرصتی برای جذب صلاح وجود دارد و تسلیم نمی‌شود. حتی اگر لیورپول هیچ نشانه‌ای نشان نمی‌دهد که به دنبال اجازه دادن به یکی از دارایی‌های ارزشمند خود است. منابع اصرار دارند که این موضوع همچنان ادامه دارد.

لیورپول قبلاً کاپیتان سابق جردن هندرسون و فابینیو را به عربستان سعودی فروخته است. این تیم به خوبی می داند که جیب PIF – مالکان الاتحاد – چقدر عمیق است. اگرچه الاتحاد می‌تواند پیشنهاد بزرگی برای صلاح در تابستان امسال ارائه دهد یا خیر. زیرا احتمالاً باید یک رکورد فروش باشگاهی برای لیورپول باشد. که در حال حاضر 142 میلیون پوند است. مبلغی که از فروش فیلیپه کوتینیو به بارسلونا در سال 2018 به دست آمد.

الاتحاد مشکلی با هزینه‌های انتقال صلاح ندارد

آنها همچنین باید دستمزدی درخور چنین معامله ای دریافت کنند. اما الاتحاد عربستان مشکلی در انجام این کار ندارد. آنها تا به حال بازیکنانی مانند کریم بنزما و انگولو کانته را در این تابستان به خریده‌اند. و هر دو اکنون جزو پردرآمدترین بازیکنان فوتبال جهان هستند. در واقع فقط کریستیانو رونالدو و لیونل مسی اکنون بیشتر از زوج فرانسوی دستمزد دریافت می کنند. اما برای جذب صلاح، آنها احتمالا باید به قرارداد رونالدو با النصر نزدیک شوند. قراردادی که 3 میلیون پوند در هفته ارزش دارد.

به اعتقاد برخی از منابع، صلاح مشتاق انتقال به عربستان است. اما اینکه آیا این تابستان امسال است یا خیر، باید دید. با وجود امضای قراردادی جدید در تابستان گذشته، همچنان تردیدهایی درباره آینده بلندمدت او در لیورپول وجود دارد.

وبسایت 90دقیقه در اوایل این هفته با ممدوح عید، رهبر فوتبال مصر، دوست صمیمی صلاح، مصاحبه کرد. او رفتار یورگن کلوپ سرمربی این بازیکن را زیر سوال برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *